Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem kellene az ellenzéknek...

Nem kellene az ellenzéknek válságvágyás helyett inkább valós alternatívában gondolkozni? Ez így nem fog menni emberek!

Figyelt kérdés
Nyilván lehet erre is játszani, hogy apokalipszis lesz és akkor majd bárkit megszavaznak a Fidesz helyett de abból ítélve hogy a covid/ukrán háború/infláció se elég, szerintem elég jól látszik hogy kéne valami alternatívát is felmutatni ellenzéki oldalon, mert attól hogy rossz a helyzet még nem fognak az emberek leszavazni valaki olyanra akitől még ennyit se remélnek.

2022. ápr. 1. 15:03
A kérdező szavazást indított:
igen
talán
Nem.
13 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Van neki. Ezt csak úgy itthagyom ha belenéznétek.


[link]

2022. ápr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Mit vársz, mit kéne felmutatniuk? Itt a 70 oldalas programjuk, az nem elég?

[link]

2022. ápr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Pedig én pont a covid/ukrán háború/infláció miatt fogok mégis elmenni szavazni, és nem a Fideszre.
2022. ápr. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1@ nem rossz poén, de én komolyan kérdeztem -.-
2022. ápr. 1. 15:09
 5/6 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező! Van programjuk, el lehet olvasni. A Fidesznek van programja? Amúgy ezt is elő kellene írni kötelezően, minden induló pártnak kötelezően legyen értékelhető programja.


És kedves Kérdező! Hol mutassanak alternatívát? Az 5 percben, amit megkapnak a Közmédiában 4 évente egyszer? Istenem, jóatyám, hogy lehet valaki ennyire naiv, hogy nem bírja belátni, hogy a Fidesznek lejt minden?

2022. ápr. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5%

Programozók😂!

A három héttel ezelőtt összedobott programra gondoltok? A fércműre?

Ne röhögtessetek légyszi.

2022. ápr. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!