Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Érvénytelen lesz így a szavaza...

Érvénytelen lesz így a szavazatom?

Figyelt kérdés

A gyermekvédelmi szavazáson igennel szavazok, hogy meglepődjön a döbrögi. Érvénytelen szavazatnak nincs sok értelme.

Viszont szeretném a lapra írni a sok fideszes pedofilt akik büntetés nélkül megúszták . Ha oda írom őket érvénytelen a szavazat?



2022. ápr. 1. 15:47
1 2
 11/14 anonim válasza:
21%

Látom, itt sem álltak sorban, amikor az észt osztották. Aki igennel szavaz, az gondolom nem gondolkozik el a következményeken. Majd ha úgy megy haza a gyermeked a suliból, hogy "anya/apa én most már lány vagy fiú akarok lenni" te mit fogsz hozzá szólni?" (és ez csak az egyik kérdés) Persze gyermekem, ez normális. Így is elkorcsult már ez a világ, és ezt még tetőzi, hogy a sok aberált ember ehhez asszisztál, teljes lelki nyugodsággal. Itt nem arról van szó, hogy jobb vagy bal oldali párti az ember, hanem a gyermekeinknek, unokáinknak milyen jövőjük lesz.

Kedves kérdező. Tedd ahogy gondolod, de ha így elvicceled ezt az egész szavazást, a gyermekeid jövőjéről sem gondolkozhatsz normálisabban.

2022. ápr. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
57%

11


"Majd ha úgy megy haza a gyermeked a suliból, hogy "anya/apa én most már lány vagy fiú akarok lenni""


Buta vagy és megvezethető. Senki sem akarja nemváltásra buzdítani a gyerekeket. Azért arról jó ha tudnak, hogy van ilyen, mert különben buták lesznek, mint te.


De tegyük fel, piros hó esik, és valaki bemegy az óvodába azzal, hogy a nemváltást meg a transzneműséget akarja reklámozni a gyerekeknek, és persze rábólint az igazgató.


Mit szólnék? "Kisfiam, hagyjál a hülyeségeiddel. Majd ha 18 leszel és eltartod magad, akkor azt csinálsz, amit akarsz."

2022. ápr. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
42%

Kedves 12es!

Most lehet így gondolod, de nem biztos hogy a gyermeked lesz, így fogsz gondolkodni. Ez nem meg vezetés, csak ha van valakinek esze, akkor belemélyed egy kicsit a dolgokba. Nyilván az a te ez meg az én véleményem. Szép estét neked!

2022. ápr. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
82%

13


Szóval te vagy az eszes? :) Te, aki elhiszi, hogy az óvodákban átmossák a gyerekek agyát? Ez jó! :) Szerintem ha Orbán holnap azt harsogná, hogy megvédjük a marslakóktól a gyerekeket, akkor a marslakóktól rettegnél.

2022. ápr. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!