Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek tényleg elhiszik,...

A fideszesek tényleg elhiszik, hogy az ellenzék háborúzni akar, vagy mélyen magukban ők is érzik, hogy ez egy kitaláció?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 1. 17:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van, aki elhiszi.
2022. ápr. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
Nem hiszem el, de az esély nagyobb.
2022. ápr. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22%

A Fidesz álláspontja jobban tetszik, még ha széllel szembe is vizelünk, de a mi katonáink akkor is a Nato határait védjék és a mi fegyvereink a Nato számára álljanak rendelkezésre ne pedig egy fasizsta hivatásos bohóc számára, aki mondjuk 20%-ban legalább felelős a konfliktusért.


De ettől függetlenül értelek, a Fidesz kampánya túlzó.

2022. ápr. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

1, Ma rám egy fideszes azt mondta, hogy nem vagyok igaz magyar, mert nem a fideszre szavazok.

2, Sajnos, sok mindent elhisznek, már rájöttem hogy még a templomba a papok is térítik őket fidesz fanná(bár ez nem mindenhol van így)

3,Ha a NATO beszáll, be kell nekünk is, akárki is a vezetőnk. De a NATO elmondta, hogy nem száll be.


Most a fidesz ezt használja fel kampányához és akik félnek a háborútól, rá szavaznak mert sajnos hisznek neki. De ne felejtsük el, hogy Ápr. 3 után megváltozik minden. Most csak a szép és a jó van.


Senki, nem akar háborúzni, ezt az Ellenzék is kijelentette!!!

2022. ápr. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

#4

Én meg a Pesten Hallottam csoportban, amit pénzért megvettek, és Origo kaliberű propagandát nyomatnak rajta, azt olvastam, hogy aki a Fideszre szavaz, az bűnöző.


Ne játszd el ezt az álszent erkölcsi fölényt, mindennek megvan a másik oldalon is a megfelelője.

2022. ápr. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"Fidesz álláspontja jobban tetszik"

Az az információ neked megvan, hogy a parlamentben az ellenzék is megszavazta, hogy nem küldünk sem fegyvert, sem embert?

2022. ápr. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Andizsuzsi ***** válasza:
0%

"Ha a NATO beszáll, be kell nekünk is"

Nem kell, tekintve, hogy Ukrajna nem NATO tagállam.

2022. ápr. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 kürasszír ***** válasza:
100%

# 7


De be kellene akkor nekünk is.


Ugyanis, ha a NATO belépne az orosz-ukrán háborúba az ukránok oldalán, akkor Magyarország, mint NATO-tag automatikusan hadviselő fél lenne.

2022. ápr. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

7

Nem tagállam ez igaz, ezért is usszuk meg a háborút.

De ha bármelyik Nato tagállam úgy dönt, hogy be száll, akkor nekünk is be kell.

2022. ápr. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Andizsuzsi ***** válasza:

"De ha bármelyik Nato tagállam úgy dönt, hogy be száll, akkor nekünk is be kell."


Nem, nem kell. Már több tagállam is úgy döntött, hogy beszáll, fegyvereket biztosít Ukrajnának, mi mégsem vagyunk kötelesek. A NATO a tagállamok védelmére jött létre, az ukrán helyzetbe nem szállhat be, a tagállamok nem kötelesek semmilyen módon beszállni. Ha valamelyik tagállamot támadna Oroszország, az más lenne.

2022. ápr. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!