Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A melegek miért hazudják azt,...

A melegek miért hazudják azt, hogy ők másodrendű állampolgárok?

Figyelt kérdés
Van erre valami külön jog a magyar jogalkotásban?

2021. aug. 3. 19:30
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
82%

Mindenki egyenlő csak éppen vannak egyenlőbbek.


Nem házasodhatnak, nem fogadhatnak örökbe gyereket, amit a hetero állampolgárok megtehetnek.

2021. aug. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
17%
1: A házasság hetero intézmény. Legyen erre egy külön kulcsszavuk és kész. Amúgy bejegyzett élettársi kapcsolatuk lehet.
2021. aug. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
14%

#1


Két azonos nemű személy nem házasodhat össze, és nem fogadhat örökbe gyereket. Ez független attól, hogy az illető hetero vagy homoszexuális.


A jog nem tesz különbséget, tehát ez egy hazugság.

2021. aug. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
15%
Kíváncsiságból utána néztem, és igazából nincs ilyen Magyarországon, hogy másodrendű állampolgár. Magyarul tényleg hazugság amit állítanak ebben a felvett áldozati szerepkörben.
2021. aug. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
88%
Ma is?
2021. aug. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
87%

Kijelented, hogy a házasság heteroszexuális intézmény, bu..ziknak nincs hozzá joga.

Tehát nincsenek olyan jogai mint egy heteronak.

2021. aug. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
10%

7

Akkor másodrendű az a Rikárdó is, aki nem tanulhat mondjuk egy zsidó vallási iskolában?

2021. aug. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
52%

#7


Miért? Amit a 2-es válaszoló kommentel azt törvénybe iktatják?

2021. aug. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
10%
Mert bizonyos kisebbségek abból élnek, hogy siránkoznak, hogy ők el vannak nyomva. Úgy tűnik, ez a közösség is. Amerikában a BLM-esek is ilyenek.
2021. aug. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
11%

8, az más téma😄

Én azt figyeltem meg, persze külföldön, ahol fogadhatnak örökbe, hogy a meleg párok MINDIG azonos nemű gyermeket nevelnek, vagy akarnak, mint ők maguk. Tehát a férfiak, kisfiút, a leszbik kislányt. Ez vajon miért van? Nekem van egy sanda gyanúm amúgy.

2021. aug. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!