Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz a fizetett fidesz...

Mi lesz a fizetett fidesz trollokkal, ha az ellenzék nyer? Akkor átmennek az ellenzékhez?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 1. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Nem kell ott is vannak elegen.
2022. ápr. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Majd irnak Putyinnak.
2022. ápr. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13%
Baloldali vagyok de annak az esélye hogy nyer az ellenzék kevesebb mint a lottó ötös.Ezért szavazok én a kutyákra.Megérdemlik a Parlamentbe jutást.
2022. ápr. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
5%

Akkor az eddigi csalások miatt megismételt választás jönne.


"A szolgáltatók és a hatóságok közös vizsgálatából kiderült, hogy a rendszerváltás óta a legnagyobb és a legtöbb embert érintő választási csalást követte el a DatAdat-csoport osztrák leánycégének megrendelésével Márki-Zay Péter kampánycsapata "


[link]

2022. ápr. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%

Index, mint hiteles forras...😂

Meg is erdemled

2022. ápr. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Menj el szavazatszámlálónak.. Én voltam,s most is leszek. Ja és BALOLDALI vagyok mielőtt engem is lefideszeznél,ami nekem sértő..Szóval az urnát az első szavazó előtt zárjuk le.. A nap végén kiborítjuk a szavazatokat,és párosával megszámoljuk..Utána mindenki ellenőrzi a másikát. Ha valahol hibát találunk jelezzük. HA ez megvan akkor MINDENKI,ismétlem mindenki aláírja a jegyzőkönyvet,és az eredmény mehet fel a www.valasztas.hu oldalra,meg minden küldött kap egy másolatot. HA bármi eltérés lenne 4-5-6 másolat van ami bizonyítja..S azonnal újraszámlálást lehet kérni.. Szerinted ezek alapján hol fognak csalni?:)MAgyarországon 32 éve nem lehet csalni a szavazatszámlálásnál. Nyílván buszoztatás mindenhol van,meg szavazatvásárlás. De a szavazatszámláló biztosok ingyen munkát csinálnak,nem tudnak csalni,ha tudnának akkor majd pont az egy Fideszes fog csalni 4-5 ellenzékivel szemben..S mindenki tudja 5-8 év börtön jár érte.. Annyit senkinek nem ér..Szóval menj el szavazatszámlálónak mielőtt ilyen baromságot írsz.
2022. ápr. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
Rengeteg új munkahely van el tudnak helyezkedni.
2022. ápr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%

"Nincsenek fizetett fidesz trollok, bármennyire is sír a pofája egyes idiótáknak."


Ez igaz, hiszen 50%-ban fizetetlen szektások, mint ez a vadbarom:


[link]


, a másik 50%-ban pedig automatizált kamuprofilok, mint ahogy itt lett bemutatva:


[link]


[link]

2022. ápr. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
21%
Nem hiszem, hogy lenne pénze a DK-nak még több trollt fizetni.
2022. ápr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!