Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek lehetnék én a...

Szerintetek lehetnék én a következő Mészáros Lőrinc?

Figyelt kérdés

Mint tudjuk Mészáros Lőrinc gázszerelőként kezdte. Majd úgy látta jóban kell lenni Orbánnal és a Pártjával. Így Orbán rengeteg közbeszerzést Mészáros vállalkozásaira ruházott.


Orbán komoly kapcsolatokat ápolt ki az oroszokkal és Putyinnal, elsősorban a gáz miatt.


Azonban most, hogy a világ egy része elfordult Oroszországtól és Európában gyakorlatilag szitokszó lett Putyin, Orbánnak is rá kell jönnie, hogy gáz ide vagy oda, de már inkább hátránnyal fog járni az orosz-pártiság.


Azonban ha szakít Putyinnal, akkor felmerül a kérdés, mi lesz a gázzal? Honnan lesz olcsóbb gáz?


És itt jövök majd én!

Azt jell tudni rólam, hogy klímaszerelő végzettségem van (sok egyéb más mellett) és jelenleg is csőszereléssel foglalkozom illetve van már egy bejegyzett cégem, papíron vállalkozó vagyok. Hosszútávon viszont hőszivattyúk telepítésével szeretnék foglalkozni.


Aki nem tudná, annak leírom, hogy a hőszivattyúk teljes mértékben képesek egy családi ház melegvíz és fűtés-hűtés ellátására, teljesen mentesek a fosszilis gázoktól és kb fele-harmada annyiba kerül a rezsi mintha gázt használna valaki fűtésre (mindössze a beszerelésük a nagyon drága, de utána akár 4-5 ezer forint lehet havonta egy 100m2 családi ház fűtési költsége).


Szóval amikor nem lesz majd gáz és helyettesíteni kell majd valamivel, akkor megjelenek majd én a vállalkozásommal és a hőszivattyúkkal, mint Orbán Viktor megmentője. És csak annyit mondok neki "Tudja Orbán elvtárs, egyszer én majd kérni fogok magától valamit ezért cserébe..."


És talán tíz év múlva majd rajta leszek a 444.hu címlapján egy szerszámmal a kezemben főcímmel "A klímaszerelőből lett milliárdos."


Szerintetek elképzelhető ilyen forgatókönyv? Láttok erre esélyt?



2022. ápr. 2. 19:46
 1/4 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%
Mi a vezetékneved? Csányi, Mészáros, Bige után ki jön? :D
2022. ápr. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer nem csak ugyanoda a villám
2022. ápr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy értem csap..
2022. ápr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a nagy megtakarítást még csak hőszivattyús rendszerek forgalmazóitól hallottam.

Német ismerősömnél hőszivattyús rendszer fűti a házat. Erre rádolgozik egy gázkazán, s tartalékban van egy olajkazán, s két hatalmas műanyag ballon van a pincében tele gázolajjal.

2022. ápr. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!