Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A FIDESZ hogy fogja viselni a...

A FIDESZ hogy fogja viselni a mai vereséget?🍊🧡

Figyelt kérdés

2022. ápr. 3. 09:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Úgy fest makifütyi kudarcot vallott egész jól viselem a "vereséget" majd számoljatok el jákobbal meg gyurcsótánnyal hogy milyen hátbaszúrni a saját összefogásukat a vesztés után :D a bolsevik szféra megint megcsinálta a nagy bizniszeket
2022. ápr. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én jól viselem, mivel erre számítottam. Persze meg is kaptam érte, hogy igazából Fideszes vagyok és tettetett pesszimizmussal bomlasztom az összefogást, meg hülye vagyok stb. Lám lám, ki a hülye? Kinek lett igaza? Persze bár ne lett volna, de én mindig a realitás talaján állok és nem zárom magam vélemény-buborékba, ezért sejtettem előre az eredményt. A legtöbben itt véreztek el (és nem csak a, szavazók, de az ellenzéki pártok vezetői, politikusai és aktivistái is!) hogy befogták szemüket, fülüket, csak a nekik kedvező dolgokat vették számításba - tessék, itt az eredménye!
2022. ápr. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!