Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mekkora elvándorlási hullám...

Mekkora elvándorlási hullám várható az elkövetkező 4 évben?

Figyelt kérdés
Az újabb Fidesz 2/3-nak köszönhetően a lakosság fele gyakorlatilag ismét ki van rekesztve az országgyűlésből. A Mi Hazánk is csak biodíszletnek jutott be. Kivétel nélkül mindenki azon mantrázott, hogy a parlamenti ellenzéki pártok összefogásával egész biztosan nem lesz 2/3, aztán mégis megtörtént. Tartok tőle, hogy a magyar nemzet sorsdrámájának a végjátéka kezdődik.

2022. ápr. 4. 08:37
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Részünkről ma reggel döntöttük el, hogy megyünk. Elkezdjük felszámolni a itteni életünket. Sok ismerősöm is így döntött. Szerintem érezhetően sokan fognak elmenni.
2022. ápr. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
páran biztos elmennek. most már esély sincs Orbánék leváltására. nekem sincs annyi időm hogy megvárjam míg megbukik a rendszer, egy életem van, én pedig nem ilyen országban szeretnék élni
2022. ápr. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Orbán addig nem nyugszik míg csak cigányok maradnak az országban.
2022. ápr. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%

Nem kell ezt túldramatizálni.

Aki alkalmas rá, és meg tudja vetni a lábát külföldön, és pénze is van rá, az már rég kiment. Aztán van egy réteg, aki a fotelból fogadkozik, hogy ő kimegy, de még mindig itt van.

2022. ápr. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%

1-es, tárt karokkal fognak várni, akár EU-ban, akár más földrészen. Ne felejtsd, hogy Európa sem az az Európa már, mint mondjuk 2015. előtt, hála a globalista háttérhatalom migráns politikájának.

De hajrá.

2022. ápr. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
az biztos hogy nem várom meg amíg kilépünk az EU-ból. ellenben fideszesek ti maradjatok, hiszen 12 éve egy csodás rendszerben élhettek. és végre leszoktok arról is hogy másokat cseszegessetek. élvezzétek a fidesz féle jólétet!
2022. ápr. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Egyre kisebb az elvándorlás szóval nem hiszem hogy sok lenne!
2022. ápr. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Olvasom a sok fogadkozót.

Most a düh, és sértettség beszél belőletek.

18 ban kb minden masokdi kollégám kivolt, és egy jó részük belengette hogy ő most megy! Most nagyon megy, hogy jól kib@sszon azokkal akik megszavaszták őket.

Mind itthon maradt.

Most megint nagyon mennek...

Azt gondolom hogy biztos lesz aki tényleg kimegy, de messze nem fog úgy kiürülni az ország, ahogy vizionálják egyesek.

2022. ápr. 5. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nem jo dühböl cselekedni (ellenzekiek)

par het mindenki lehiggad es ujra ertekel. en sokaig eltem kulfoldon es ott sincs kolbaszbol a kerites.

2022. ápr. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sziasztok!Én januárban dobbantottam a párommal, életünk legjobb döntése volt, ajánlom mindenkinek aki csak egy kicsit is elgondolkodott már rajta.
2022. máj. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!