Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én látom így, hogy ezek...

Csak én látom így, hogy ezek a gondok az ellenzékben és ezek lennének a megoldások?

Figyelt kérdés

Az nyilvánvalóvá vált, hogy a jobb- és baloldal nem tud együttműködni. Fogadni mernék hogy sok DK-s el sem ment szavazni. Az is nyilvánvalóvá vált, hogy Gyurcsány arcával már semmit sem lehet eladni sőt a lehető legrosszabb reklám. Ahogyan az is egyértelmű hogy a Fideszpropaganda az ellenzék minden egyes rossz szavát kiforgatja.


Szerintem az ellenzéknek át kellene gondolnia a stratégiáját. Elmozdulni jobb irányba és Gyurcsányékat kizárni, teljesen elkülönülni tőlük de legjobb lenne ha Gyurcsány önként vonulna vissza a politikától bár ez szerintem kizárt. A Jobbiknak és a Mihazánknak össze kell fogni, ha már közös ősöktől származnak nem lenne nehéz csak bizonyos különbségeket félre kell tenni. És olyan politikát folytatni ami sok embernek alternatíva lehet a Fidesz helyett.


Szerintetek ez jó stratégia lehetne az ellenzéknek?



2022. ápr. 4. 09:36
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Ide kell egy Hitler kaliberű őrült, ha változást akarsz.
2022. ápr. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ellentmondásos a helyzet: Gyurcsánynak túl magas a támogatottsága, hogy ne legyen politikai tényező, de túl alacsony, hogy választást lehessen nyerni vele.
2022. ápr. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Nem. Gyurcsány itt nem volt kérdés. A DK-sok, köztük én is, a legelszántabb szavazók vagyunk - voltunk. A hiba MZP-Ben és a Jobbikban keresendő, de kérdezem: Nem mindegy??? Lehet elemezgetni de ez Orbán hazája. Megnyerték, mi senkik, vagyunk, gyűlölnek minket
2022. ápr. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De az a baj, a DK kihaló párt. A támogatók 80%-a nyugdíjas, 2026-ra vagy legkésőbb 2030-ra 1-2%-on fog állni a párt ha egyáltalán fenn marad.
2022. ápr. 4. 09:41
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább az MSZP-re igaz, hogy nem tud fiatalokat újítani. A Fidesz és a DK minden korosztályban talál támogatókat.
2022. ápr. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az mszp most be se jutott volna egyedül, az mdf, szdsz sorsára jutott. Legközelebb már be se jut.
2022. ápr. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyurcsány és felesége egyértelműen kizárta a győzelem lehetőségét is. Sajnos Gyurcsány lehet jó pártszervező, de a választók erősen elutasítják, neki eleve a háttérben kellett volna maradnia, de ennyi önuralma nincs. Egy "kicsit" ő is páváskodik. Jelöltjeik sem a legszerencsésebben kiválasztottak, tapasztalatlan nyikhajokban kevesen bíznak. A miniszterelnök-jelölt kampánystábja sem fogta vissza Márki-t a túl heves retorikától, pedig az bizony kontraproduktív volt.
2022. ápr. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy az az érzésem, hogy ezt a választást senki sem akarta megnyerni. Viktor is seggre ült, nem erre készült. Ellenzék nem akarta márkit a feje fölé, előválogató után magára is hagyták. Viktor feje is főni fog hogyan tovább, mert az ő nyakába fog szakadni az eljövendő szar világ. Az árcédulák és a számlák meg a törlesztőrészletek nem fognak hazudni.
2022. ápr. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8 Szerintem az ellenzék hosszú távon gondolkodott, tudták hogy ezt most bukni kell hogy hosszabb távon nyerjenek. Mert Orbán olyan, hogy mindig azt kell megoldani ami éppen van, a jövőre nem gondol. Most arra gondolt hogy ezt meg kell nyerni aztán a megszorításokat majd valahogy lereagálja ahogy a helyzet éppen adja majd.
2022. ápr. 4. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!