Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a választás jól mutatja,...

Ez a választás jól mutatja, hogy nem csak a fideszesek, hanem az ellenzékiek is a meleg seggüket féltik az ukrán emberek helyett?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 4. 11:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%
Kapcsold le a fűtést, aztán utána beszélj!
2022. ápr. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Le van kapcsolva.
2022. ápr. 4. 11:23
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt kifejthetnéd bővebben is, mert nem értem. Volt valami radikálisan ukránbarát párt, ami szintén indult, de nem hallottam róla?
2022. ápr. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

#3

Nem baj, majd válaszolnak olyanok, akik értik.

2022. ápr. 4. 11:24
 5/16 anonim ***** válasza:
67%

És a 40 millió afgán? Vagy a szirek? 😂🤣 Értem.. Ukrajna az más. Dőljünk tőrbe vagy tőljünk dőrbe?

Ez van, szarügy, de a világon van Ukrajnánál is rosszabb hely..

2022. ápr. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%
Menj már Ukrajnába akkor!
2022. ápr. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
48%

Most ez ennyire meglepett?


Én akkor tudtam, hogy ebből nagy verés lesz MZP-nek, mikor a Fidesz média addig manipulálta amit mond, hogy valami háborúra meg vérre szomjazó őrültet formáltak belőle. Most érted ki az a barom, aki önként menne háborúba, oké hogy MZP nem ezt mondta, de ez a fajta manipulatív kampány sajnos mindig is jól működött és messze nem Fidesz specifikus, lásd "23 millió román", "köteles beszéd" stb. azok is ki lettek forgatva a végtelenségig.

2022. ápr. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

#7


Pont hogy nem a manipulálás miatt nyert a Fidesz, hanem mert át tudta csábítani magához azokat az ellenzékieket, akik lelkükben ugyanolyan gonoszak, mint a fideszesek.

2022. ápr. 4. 11:30
 9/16 mindentudó99 ***** válasza:
63%
#3 A kérdező úgy érti hogy arra se vagyunk hajlandóak hogy lemondjunk a gázról hogy az ukránoknak jobb legyen. Nagyon jól gondolja. B.szogatják a nemze5i kisebbségeket ez az egyik oka a háborúnak éscmég én fagyoskodjak higy képzelwd ké4dező?
2022. ápr. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 mindentudó99 ***** válasza:
Bocs félre nyomkodtam
2022. ápr. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!