Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Dobrev vagy Karácsony jobb...

Dobrev vagy Karácsony jobb eredményt tudott volna elérni?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 4. 11:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű.

Karácsonyt vidéken nem veszik komolyan, kinevetik, 0 karizmatikusság, 0 magabiztosság.

Dobrevet a férje miatt, illetve a tanár nénis stílusa miatt sem választották meg.

2022. ápr. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Orbán ellen olyan ember kellene, aki ugyanolyan tisztességtelen módszerekkel játszik, mint ő, csak egy ilyen embernek lenne megfelelő rutinja a Fidesz ellen.
2022. ápr. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
Igen, Dobrevvel sokkal jobb eredményt ért el volna az összeffogás. Nem os tudum minek kevert sok Gyurcsány fóbiás agymosott. a DK-nek teljesne külön kéne válnia,az összefogás egyéb pártjai még együttesen se biztos, hogy bejutanának apralamentbe, se külön-külöm. Ennél rosszabb trage´dia, hogy Fideszes 2/3 plusz bejutó nácik, már amúgy se lehet.
2022. ápr. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Aligha. Én ugyan ellenzéki szavazó vagyok, de amíg nyilvánosan szidják és sértgetetik azokat akiket meg kellene győzni, ne várjunk kormányváltást...
2022. ápr. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%
Persze, hisz' Karácsony fél milliárdért hirdette tavaly ősszel, hogy "Legyőzöm Orbánt!". Majd visszalépett a most porig alázott MZP javára... Lúzer! :)
2022. ápr. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Dobrev tuti nem.


Karácsony jó kérdés. Ha nem mond "nagyokat", mint MZP, csak végigmosolyogja meg végigígérgeti populista hülyeségekkel a kampányt, akkor szerintem igen. De nem látom azt, hogy nyert volna!

2022. ápr. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
Dobrevvel talán. Ő egy kulturált ember, főleg a másik kettőhöz képest. És persze tud értelmesen beszélni. Az más kérdés, hogy ki ért egyet azzal, amit mond. De sokkal értelmesebben tud megnyilvánulni, mint a másik kettő.
2022. ápr. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
22%
Tudjátok ki tudna jobb eredményt? Torockai, mivel vidéken ő áll jól egyedül. Ha nem fogja továbbra is megvenni őket a fidesz akkor mögéjük kell beállnia az ellenzéknek, sajnos nincs más esély vidéken.
2022. ápr. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj hogy ezt már 5-6 évvel ezelőtt lekellett volna tisztázni és nem az utólsó fél évben kapkodni össze vissza.

Olyan embert oda tenni aki szív ügyének tekintette volna ezt az egészet.

Meg aztán szépen csinálni egy programot, amit az emberek szerettek volna .

De így hogy semmi program csak szembe menni a fidesszel, ez nem kifizetődő.

AZ is igaz hogy a fidesznek se volt semmi programja, de ott már meglettek az emberek vásárolva és nekik mindegy mit mondanak , azok úgyis rászavaznak.

2022. ápr. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%
Valószínű, de nem sokkal. Dobrevvel 5 százalékponttal feljebb van az üvegplafon, és szerintem karácsonnyal is. Én inkább a korrekt, reális választási program megalkotását javasolnám, az jobb módszer, mint a jelöltekkel itt a piros, hol a pirosat játszani.
2022. ápr. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!