Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehetséges, hogy inkább az...

Lehetséges, hogy inkább az ellenzékiek agymosottak és nem fideszesek?

Figyelt kérdés
Én is az ellenzékre szavaztam, ezt hozzátenném. Ugye a kampány során, meg az ellenzéki médiumokban folyton azt lehetett olvasni, hogy a Fideszre csak az agymosottak és hülyék szavaznak. De kezdek rájönni, hogy ez csak egy véleménybuborék és az ellenzékiek csak ezzel nyugtatják magukat a folyamatos vereségekért. 2,7 millió ember szavatott a Fideszre, egy teljes millióval többen, mint az ellenzékre. Ez a sok ember nem lehet mind agymosott, vannak közöttük értelmiségiek, fiatalok is stb. A városomban pl. a fideszes kórházigazgató főorvos nyert. Nem lehetséges, hogy egészen egyszerűen ezek az emberek tényleg elégedettek a Fidesszel és objektívek nézve jobb nekik így függetlenül a korrupciótól, jogállamiságtól stb.? Nem lehet, hogy ellenzékiként fel kell ébrednünk és rájönnünk, hogy a Fidesz mégis jól csinálja és inkább mi voltunk elhomályosítva eddig?

2022. ápr. 4. 14:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
10# és te ugyan ezt csinálod most 😂
2022. ápr. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem lesz itt már jó világ sohasem. Sajnos ezt be kell látnom 40 év "látás" után. Egyszerűen Magyarország elszalasztotta a lehetőségét, hogy valamiben kitünjön, valamiben egyedi legyen. Helyette inkább inport /export és szalagmunka. Sajnos szégyen ez a magyar emberre is, mert a vezetőit ők válasszák, de homokba dugják a fejüket ha cselekedni kellene. Nekem már az is nonszensz, hogy amennyi hülyeség kiderült a jelenlegi kormányról már, azóta még mindig 2/3. Sajnos szerintem a magyar nép Magyarországon már leírható. Nem bszélek a külföldön élő 1,5 millióról (ha nem több. Nem érdekel a magyar statisztika. Hallottam én már állami cégnél, hogy kéri a felső vezetés a kikomunikálható statisztikákat) mert nekik talán volt annyi eszük, hogy elmenjenek.
2022. ápr. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Akkor te is mehetsz nuygodtan mert neked is van eszed.


Én semelyik párt oldalán nem állok de ha szavazoi akkor már inkább a kisebb sz@rra szavazok ami a fidesz mondj 1 de csak 1 jó tulajdonságot ami jó volt az ellenzék idején csak 1-et.


A fidesz legaläbb tudott hűzni valamit a GDP-n meg a megélhetőségen

2022. ápr. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Igen, én is megyek sajnos a családommal. 2 év alatt elintézünk mindent és Ausztriai magyarok leszünk. Ez van.

Nem tűnik fel egyébként, hogy lassan már mindenhol is munkaerőhiány van itthon? Értem én, hogy mindenkire adjátok a kabátot, aki a kormányt kritizálja, de nehogy azt hidd, hogy majd ha megint kimegy 1 millió magyar a következő 5 évben mondjuk, akkor minden jobb lesz itthon, csak mert tizedjére is fidesz 2/3 lesz.

2022. ápr. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
És nem mondtál 1 pozitívumot az ellenzék idejéből
2022. ápr. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ezt nehezen hiszem el, hogy komolyan kérdezted. A fidesz jól csinálja a dolgokat? Az évszázad vicce XD Magyarországot a VILÁG legszegényebb, legnagyobb válsággal küzdő országai közé sodorta. Tönkretett közel félmillió katás és egyéb vállalkozót, bezárja a postákat, orvosi rendelőket, rekord magasra emeli az üzemanyag árat. Tucatszámra záratja be az iskolákat mert nincs tanár, vagy a fűtést nem tudják fizetni. Mert arra nincs pénz, tűzijátékra meg egyéb baromságokra meg van. Míg az EU-ban már 5% alatti az infláció addig nálunk lassan 30%!!!! És ez csak a fidesz rossz döntései miatt!


Brüsszeltől is a fidesz miatt nem kapunk pénzt! Mindenki kap európában csak a fidesz nem? Nem gyanús neked? Jah, neked nem mert te és a többi fideszes gondolkodás nélkül elhiszi amit a tévében mondanak, azaz hogy azért nem kapunk pénzt brüsszelből mert nem engedjük be a pedofilokat az óvodákba. Ezeket a fideszes propagandaszövegeket tényleg csak a legeslegbutább agyhalottak hiszik el.


"Ha nem a fidesz nyer vasárnap, hétfőn Márki viszi a gyerekeket meg időseket a háborúba" Na ezt a rettentően nagy hazugságot elhitték az agymosottak, a buta emberek, és ezért nyert a fidesz. Úgy mentek szavazni, hogy "utálom a fideszt mert tönkretették az országot, de nem akarom hogy Márki elvigye a gyerekem a háborúba". A jelenlegi brutális válságot az ellenzék időzte elő? Mekkora késze van ebben az ellenzéknek? SEMMI! Csak a fidesznek köszönhetjük! Akkor miért ne szavaznánk az ellenzékre?


Csak az agymosott birkák támogatnak egy olyan rendszert amiben az államcsőd és a teljes nyomorúság felé száguldunk...

2023. máj. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Idézz már egyetlen egy olyan ellenzéki mondatot VÁGATLANUL, ami indokolná hogy ne szavazzunk rájuk! De vigyázz, ha az m1 híradóból, vagy a petőfi rádióból vagy egyéb fideszmédiából idézel, gratulálok, agymosott vagy te is...
2023. máj. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!