Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit jelent a komenista szó?...

MateSomogyi kérdése:

Mit jelent a komenista szó? Nem nagyon találtam rá értelmes magyarázatot neten. Kikre használják?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 4. 15:39
 1/1 anonim ***** válasza:
A kommunistákra, pejoratív értelemben. (Úgy, mint a liberálisokra a libernyákot.)
2022. ápr. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Az éttermeket miért nem nyitják ki? Van erre értelmes magyarázat?

Nyugodtan el lehetne járni étterembe, főleg hogy jön a tavasz. Az asztalok 2 méterre, pincérek kesztyű és maszk, belépés előtt hőmérőzés, folyamatos fertőtlenítés. Mégis milyen vírus tudna így terjedni? Ennyi veszély abba is van ha kimegyek az utcára.

Van arra valami értelmes magyarázat, hogy a magyar focira miért költenek millárdokat évente az államkasszából?

Az NB1 nézhetetlen, katasztrófa. A válogatott ugyanez. Nyugaton piaci alapon működik a profi sport, ebben az országban miért nem?

Van arra valami értelmes magyarázat, hogy a marihuana miért illegális?

Semmivel nem rosszabb mint az alkohol, sőt. Akkor mi az oka ennek?

Van valami értelmes magyarázata annak, hogy másodfokú terrorkészültség van Magyarországon?

Le van írva, hogy ezt csak akkor rendelhetik el, ha konkrét fenyegetettségről tudnak. Ehhez képest azért rendelték el, mert "lehet, hogy vannak magyar szálai a brüsszeli merényleteknek". Miért kell hergelni a lakosságot az utcán lévő fegyveresekkel, katonákkal?

Hihetetlen! Értelmes magyarázat a most történő magyarországi eseményekre az Origo-n?

Olvastátok?Nekem hosszú idő után ez a cikk magyarázza el úgy a dolgokat, hogy attól nem fájdul meg a fejem.Végre egy cikk, amely mélységében próbálja meg értelmezni azt a konfliktussorozatot, ami Magyarországon történik, érintve sokszor, sok más országot. Végre egy...

Hol tudok értelmes magyarázatot kapni a Fidesz cselekedeteire?

Ha már nem tehetek mást, csak tűröm amiket bevezetnek, legalább normális érvekre kíváncsi lennék, miért kell ezt mindet eltűrnöm.. NEM propagandákra vagyok kíváncsi, hanem értelmes érvekre.. Viták nincsenek, szakmai nyílt megbeszélések nincsenek, parlamenti érdemi...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!