Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Okos húzás lenne a Fidesztől,...

Okos húzás lenne a Fidesztől, ha 2026-ban már Orbán utódját indítanák?

Figyelt kérdés
Ezen a választáson volt esélye az ellenzéknek győzni. Rizikós lett volna most variálni. Csak Orbánnal nyerhetett a fidesz. De most az ellenzék szinte megsemmisült, négy év múlva ennyi esélyük sem lesz, mint most. Orbán utódlása így is úgy is bizonytalanságot fog szülni a szavazótáborukban, de idővel úgyis muszáj lesz és 26 talán jó időzítés lenne, hogy így is megőrizzék a hatalmukat. Ti mit gondoltok?

2022. ápr. 4. 16:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
3%

1. Nem baj, sőt szerencse, hogy a fidesz nyert (egyék meg, amit eddig főztek - majd csak májusban jusson eszetekbe!)


2. Orbán nélkül nincs fidesz. Nélküle szétesik - a nagy számok törvénye alapján - néhányféle politikai irányultságnak megfelelő darabra.

2022. ápr. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Tehát: a Isten élteti Orbánt, biztosan lehetünk benne, hogy aggastyánkoráig ő lesz a fidesz vezére.
2022. ápr. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Juncker, Berlusconi, Trump, Biden... Orbán lényegében a fiuk lehetne. Ne reménykedj! :)
2022. ápr. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%

3


Ezt mondom. (1 és 2 voltam)

2022. ápr. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
El tudom képzelni ezt a forgatókönyvet, de 2026 még elég messze van.
2022. ápr. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Van olyan, aki alkalmas lenne. De Orbán még túl fiatal, ahhoz, hogy visszavonuljon.
2022. ápr. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy nem semmisült meg az ellenzék, még így is egész jók az arányok... nem tudom, ezt a mondatot miért csempézted bele...
2022. ápr. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
Először is, 2026. még messze van. Orbán egyáltalán nem idős. Azon kívül karizmatikus egyéniség, nem szabad, hogy átadja a stafétabotot.
2022. ápr. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

8


Ezt mondom, egyesként, oszt' le lettem nullázva'e!

2022. ápr. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%

Orbán nélkül a Fidesz támogatottsága a felére zuhanna. A Fidesz tipikus fellegváraiban azért olyan erős, mert ha megkérdezed a szavazókat, hogy melyik pártot támogatják akkor azt válaszolják, hogy "Orbánt", vagy azt, hogy "amelyikben Orbán van, na azt" többségében.

Tehát a személyes népszerűség viszi előre a pártot.

2022. ápr. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!