Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Külföldi ismerősöm azt mondja...

Külföldi ismerősöm azt mondja hogy Magyarországra úgy tekintenek mint Feheroroszországra és Oroszországra, Orbán és Putyin miatt. Vélemény?

Figyelt kérdés

Taxizik az ismerősöm. Nem értik az ottani emberek hogy Magyarország miért nem áll ki jobban Ukrajna mellett. Ahová megy ott ukrán zászlót, Ukrajna melletti kiállást lát, magyarokkal is beszélget és azt mondja hogy Orbán miatt minket gáznak tartanak Amerikában.


Amerika az Europai Unio mind igy latja.



2022. ápr. 4. 16:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
70%
Micsoda reprezentatív vélemény pár utas a taxiban. Én meg akármerre járok külföldön mindenhol szeretettel fogadnak amikor meghallják, hogy magyar vagyok. Nézőpont kérdése.
2022. ápr. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
52%
Én is ezt hallom minden külföldön élő ismerősömtől
2022. ápr. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

1es.


Az orosz ukrán háború miatt. Nem a magyarokat vetik meg hanem a kormányt Putyin miatt és Ukrajna miatt.


Lengyeleknél is egyre többen mondják sajnos

2022. ápr. 4. 16:31
 4/26 anonim ***** válasza:
78%
Ember, azt sem tudják hol van Magyarország és mi a fővárosunk neve!
2022. ápr. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
68%
Gyenge próbálkozás.
2022. ápr. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
14%
Ezért ne ismerkedj külföldiekkel.
2022. ápr. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
36%
Nekünk a magyar érdekeket kell követni, szerencsére még nem vagyunk amerikai bábállam. Az ukránok is milyen jól jártak vele... Ja, nem.
2022. ápr. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
52%
Mi meg nem értjük itthon, hogy miért kellene kiállni egy amcsi pénzből fizetett, c kategóriás színész korrupt és náci rendszerének védelmében. Illetve az is nehezen fér a fejünkbe, hogy miért jobb erre hivatkozva 5x drágább amcsi gázt venni? Ukrajna mindig is európa lepratelepe volt és nem éri meg. Ha az usa nem nyomná a médiahisztit szerte a világban a kutyát nem érdekelnék az ukránok.
2022. ápr. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
96%
Most akkor kiről beszélsz a lengyelekről vagy az amerikaiakról?
2022. ápr. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
74%

3, oké, én sosem beszélek politikáról külföldiekkel, nem is értem másokban ez hogy merül fel... Amikor Rómában voltam nem rég, a szállásadóm a római polgármestert szidta, és az olasz kormányt, meg, hogy milyen nehéz az élet ott, én egy szót nem szóltam.


És még egyszer mondom, az, hogy egy taxi utasa mit mond, egyáltalán nem reprezentatív. Reprezentatív kutatások több ezer fő bevonásával történnek.

2022. ápr. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!