Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Külföldi ismerősöm azt mondja...

Külföldi ismerősöm azt mondja hogy Magyarországra úgy tekintenek mint Feheroroszországra és Oroszországra, Orbán és Putyin miatt. Vélemény?

Figyelt kérdés

Taxizik az ismerősöm. Nem értik az ottani emberek hogy Magyarország miért nem áll ki jobban Ukrajna mellett. Ahová megy ott ukrán zászlót, Ukrajna melletti kiállást lát, magyarokkal is beszélget és azt mondja hogy Orbán miatt minket gáznak tartanak Amerikában.


Amerika az Europai Unio mind igy latja.



2022. ápr. 4. 16:29
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

8as.


Gratulálok az emberségedhez! Érzéketlen! Pont ezért utálnak minket külföldön mert ott


Amerika, Eu 26 országa, a v4 testvérek MIND hsngosan kiálltak Ukrajna mellett. Salviniék is.


Ellenben itt meg annak drukkolnak ha ukránok meghalnak.


JÓ PÉLDA VAGY RÁ!

2022. ápr. 4. 16:37
 12/26 anonim ***** válasza:
70%

Én meg olyanokkal találkoztam akiknek szimpi az ország, ahogy jó pár Magyarországot dicsérő kommentet is olvastam.

Amúgy egyik vélemény sem lehet mérvadó ameddig olyan mondja aki max videóból, hírekből ismerik az országot.

2022. ápr. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
75%

Mióta nincs kiállva az ukránok mellett?

Csütörtökön vette meg ismerős az 50 ezres máv bérletet, h tudjon melózni melózni mennni, ha ukrán lenne ez ingyen lenne.

2022. ápr. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

12es.


Magyarország jó hely de itt a kormányra értik.

2022. ápr. 4. 16:44
 15/26 anonim ***** válasza:
72%
Hülyesèget mondott az ismerősöd.Egész nap jönnek a gratuláciòs üzenetek francia meg a nêmet barâtaimtòl.
2022. ápr. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

15os.


Kulfoldon az a kep hogy Orban Putyinnal van joban es nem all ki meg jobban Ukrajna mellett.


Es erre jo pelda a fidesz szavazok negyede, fele. Lasd itt nehany kommentet akik olyan taplosagot irnak hogy Ukrajna megerdenli hogy ukranokat gyilkolnak


Nos kulfoldon az ilyen NINCS!!!

2022. ápr. 4. 16:49
 17/26 A kérdező kommentje:
Kulfoldon tenyleg ez a velemeny a kormanyrol. Sajnos.
2022. ápr. 4. 16:50
 18/26 anonim ***** válasza:
77%
17. Én konkrétan külföldön élek, és full hülyeségeket írsz! Sajnos.
2022. ápr. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
74%
17, nem, a taxis ismerősöd utasainak egy részénél ez a vélemény. Javítsd magad.
2022. ápr. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
74%
17)A sok ballibsi koreben kulfoldon lehet.De nyugaton se mindenki liberalus.En Franciaorszagban elek 18 eves koromban,mar allampolgar is vagyok.Minden francia ismerosom Le Penre szavsz es sorra gratulaltak a valasztasi eredmenyhez
2022. ápr. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!