Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek minden felületen...

Ellenzékiek minden felületen hangoztatják, hogy költöznek az országból, hány %-uk fog valóban elköltözni?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 4. 17:35
1 2 3 4 5 6
 41/51 A kérdező kommentje:

#40


Hajrá, valaki beéri azzal, hogy külföldön takarító, valaki tesz magáért

2022. ápr. 4. 20:03
 42/51 anonim ***** válasza:
87%
És az egészségügyi ellátásról kint ne is beszéljünk. Fényévekkel a magyar előtt van. Nem elküldenek, vagy nem is fogadnak hanem ha bemész tényleg teljes körű ellátást kapsz, arról nem is beszélve hogy nem undorral néznek a betegre, hanem kedvesek és segitőkészek.
2022. ápr. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
95%

41#

Van végzetségem, de ahhoz a nyelvet jobban kell tudnom. Hidd el addig beérem ezzel😊

2022. ápr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 A kérdező kommentje:

#43


Én elhiszem drágám, további jó takarítást!

2022. ápr. 4. 20:06
 45/51 A kérdező kommentje:

#42


Melyik országról is beszélünk? Mert én megfordultam Angliában és Franciaországban is hosszabb projektmunkák miatt és botrányos volt az eü ellátás..

2022. ápr. 4. 20:07
 46/51 anonim ***** válasza:
69%

"Fényévekkel a magyar előtt van. Nem elküldenek, vagy nem is fogadnak hanem ha bemész tényleg teljes körű ellátást kapsz"


Na igen, a nettó hazugság.

A nyugati eü ellátás... Barátnőm húga Franciaországban él. Eltörött a keze november végén, bement sürgősségi ellátásra és kerek 9 órán át ült a váróban mire egy arab

orvos foglalkozott vele.

Mesélte, hogy konkrétan volt olyan akinek a lábából valami fémrúd állt ki, órákon keresztül átvérzett kötéssel senki nem látta el őt sem.

Szóval hagyjuk már ezeket a legendákat.

2022. ápr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
75%

"nyugati eü ellátás... Barátnőm húga Franciaországban él. Eltörött a keze november végén, bement sürgősségi ellátásra és kerek 9 órán át ült a váróban mire egy arab"


Nemcsak a sűrgősségi ellátásból áll az egészségügy.

2022. ápr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
71%
Úgy bírom amikor valaki jön ezzel a bezzeg kint mosogatással, takarítással ennyit lehet keresni. Nem értem az ilyen akkor miért nem mosogat és takarít már kinn és számolgatja az euróit?
2022. ápr. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
53%
Na, gyerekek, akkor lehet menni mosogatni meg a sürgősségire menni, hajrá, a kutyának nem fogtok hiányozni!
2022. ápr. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
67%

49! A kutyának nem a nemzetgazdaságnak igen. Mondjuk most jön kétszázezer ukrán helyettük ez is igaz.


Milyen vicces, hogy 2022-ben pillanatok alatt "bevándorló ország" lettünk! 🤣 Évekig ment a hadakozás 1300 migri miatt, most meg beesett 185 ezer és mindenki kussol, pedig ez már tényleg annyi, hogy érezzük én minden nap találkozom ukránokkal utcán, bevásárlás közben, már munkahelyen is.

2022. ápr. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!