Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek minden felületen...

Ellenzékiek minden felületen hangoztatják, hogy költöznek az országból, hány %-uk fog valóban elköltözni?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 4. 17:35
1 2 3 4 5 6
 21/51 A kérdező kommentje:

#20


Biztos vannak ilyen gyárak is, ahogy más munkahelyen ahol nettó 500 felett keresel ott is van, hogy a főnök úgy beszél veled ahogy akar, de attól már nem ez a jellemző, régen minden gyári munkás rabszolga volt, ma már tudnak váltani olyan helyre ahol nem ez van.

2022. ápr. 4. 17:57
 22/51 anonim ***** válasza:
64%
Orvostanhallgatók 80%-a pl külfölre megy miután végzett.. És ez a szám egyre csak nő. Nem akarnak itthon praktizálni. 1 hónap alatt visszafizetik a képzés árát. Kint megvannak becsülve és 100x annyit keres egy hónapban. Nálunk meg igazából nem fog orvos maradni. :) De ez kell a Fidesznek.
2022. ápr. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nagyrészük tényleg nem fog kiköltözni a közeljövőben, de folyamatosan csökken az itthonmaradási vágyuk. Ami most csak szájalásként él, annak 10 év múlva is lehet eredménye. Ezen pedig semmiképp se segít, ha valaki kárörvend.
2022. ápr. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem (személyes vélemény, ezért ne pontozzatok le. köszi) viszonylag sokan fognak kiköltözni, főleg a fiatalok, akik mondjuk már alapból külföldre jelentkeznek egyetemre vagy úgy vannak vele, hogy inkább egy általuk élhetőbbnek tartott országban csinálnák ugyanazt mint itt mert így lényegében nincs veszítenivalójuk.
2022. ápr. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 A kérdező kommentje:

#22


Nem is tudtam, hogy több száz milliót keres egy orvos külföldön egyből egyetem után, de jó nekik..

2022. ápr. 4. 18:06
 26/51 anonim ***** válasza:
5%
Attól félek, h csak jár a szájuk. Pedig jó lenne, ha minél többet és minél hamarabb mennének.
2022. ápr. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 A kérdező kommentje:

Mindig ez jut eszembe mikor egy libernyák azzal fenyegetőzik, hogy elhagyja az országot :)


Azok a boldog szép napok ég veled

Te nem tudod milyen jó nélküled

Azok a boldog szép napok ég veled

Te nem tudod milyen jó nélküled


A legszebb pillanat amikor búcsúzunk

és a vonatra felszállsz

Könnyes szemmel arra gondolok, hogy

Nehogy lemaradjál

2022. ápr. 4. 18:09
 28/51 anonim ***** válasza:
35%
Minimális, talán 2-3 %. A többi felveszi a babahitelt és áttér a fityiszesek táborába.
2022. ápr. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
80%

"Nem is tudtam, hogy több száz milliót keres egy orvos külföldön egyből egyetem után, de jó nekik.."


Hát Angliába egy főnővér keres 5 milliót. Akkor szerinted egy szakorvos, aki már nem rezidens? Vagy feljebb lévő?

2022. ápr. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
100%

#27

És ha valaki nem liberális, de mégis elmegy, az micsoda? 🤣

2022. ápr. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!