Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most ez az új kifogás, hogy...

Most ez az új kifogás, hogy azért vesztett az ellenzék, mert 4 év alatt 5 perc műsoridőt kaptak az m1-en?

Figyelt kérdés

hozzá teszem arról a köztévéről beszélünk, aminek szó szerint a pék pélója alatti nézettsége van, míg a szintén egy darab dróttal ingyen bárhol nézhető legnézettebb RTL Klub meg folyamatosan tolta az ellenzék szekerét

akkor most miről is beszélünk?


2022. ápr. 4. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Kifogás mindig van a loosereknek!!!
2022. ápr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
Igen,még 1 percet kap még makizaj és akkor ellenzéki 5 ötöd lett volna.
2022. ápr. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, ezt én se értem, ahány ellenzéki politikus nyilatkozik, az összes azt állítja, hogy a milliárdokból fenntartott köztévét senki se nézi. Akkor miért ott szeretnének szerepelni?
2022. ápr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én nem vagyok ellenzéki politikus, de a köztévé csatornái valóban gyengén nézettek, még a saját statisztikáik szerint is
2022. ápr. 4. 21:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Ami a vicc, hogy a riportereiknek meg "nem nyilatkozunk".
2022. ápr. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Azért eléggé nagy előny, hogy 12 éve már csak a kormány szerepelhet az adófizetők által fenttartott televízióban. Az M1 pont azokat a rétegeket éri el, akik az agymosásnak vannak kitéve. Ők adják a szavazatok nagy részét a Fidesznek. Ezért is nyernek. Ha az M1-en mennének folyamatosan a kormánykritikus műsorok, akkor nem nyert volna a Fidesz, még 18-ban sem.
2022. ápr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Köszönjük Emese!!
2022. ápr. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, ez már 2018-ban is jó humor forrás volt, hogy senki nem nézi állítólag a magyar 1-et, de aztán meg az a baj, hogy nem szerepelnek rajta.

Másrészt én nem értem, hogy mit nem lehet felfogni, hogy vidéken is van RTL Klub, ami full ellenzéki.

A híradó mást nem csinál csak orbánozik.

2022. ápr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vicc az egész, magukból csinálnak hülyét az ellenzékiek :)) Az online sajtóban, ami igazán számít, hatalmas fölényben van az ellenzék. Akkor miről beszélünk?
2022. ápr. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!