Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit értünk ma Keresztény...

Mit értünk ma Keresztény kormány alatt ?

Figyelt kérdés
Nem akarok meginni annyi felest ahányszor azt mondták az Orbánék az elmúlt 12 évben , hogy nemzeti-keresztény-konzervatív. De ez mit jelent ? Az elmúlt pár hétben mindig láttam húst a boltokban holott most van a nagy böjt. Még a fanatikus Fideszes ismerőseim is ettek húst ebben az időben pedig az ilyenkor a biblia szerint tilos. Vagy ez ma egy divat szó lett ez a keresztény dolog ,mint a zenében a ft jelző amikor két előadó együtt csinál zenét ?
2022. ápr. 5. 09:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
54%

Hát a boltok kínálatát azért nem kell ide belekeverni, ez hülyeség.


9es.

Tehát a kereszténység nem aban merül ki, hogy gyakorolja a hitét (templomba jár, nem vétkezik stb) hanem hisz ezekben. De nem cisnálja. Aha.

Igen, ez a hit nag yrákfenéje manapság, hogy gombamód szaporodnak az "én keresztény vagyok, de másképpen". Elég világos útmutatás van arra, hogy hogyan lehet kereszténynek lenni. Másképpen nem lehet.

És szerintem elég sokat elmond a magyar kereszténységről, hogy sokan a kormányt keresztényebbnek tartják, mint a fuckin pápát:D

2022. ápr. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
meg az is hogy ne paráználkodj
2022. ápr. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
60%

A Jézus által megjövendölt hamis próféták álkereszténységét értjük alatta.


- Hihetetlen mértékű korrupcióval szegik meg a "NE LOPJ!" parancsolatát.


- Hihetetlen mértékű propagandagépezettel, hazugságáradattal csúfolják meg a "NE TÉGY HAMIS TANUBÍZONYSÁGOT!" parancsolatát.


- A rendszerváltás óta nem látott gyűlöletkampányok sorozatával tapossák sárba a "SZERESD FELEBARÁTODAT MINT TENMAGADAT!" krisztusi parancsát.


- Az egész közép-kelet-európai térségben arányosan a legtöbb áldozatot követelő, legsikertelenebb járványkezelésével és az egészségügy lezüllesztésével, fizetőssé tételével szegik meg a "NE ÖLJ!" parancsolatot.


- A másként gondolkodók üldözésével, az ellenzéki és független média felvásárolásával, bezáratásával, ellehetetlenítésével szegik meg az "AMIT NEM KÍVÁNSZ MAGADNAK, TE SE TEDD MÁSNAK!" bibliai felszólítását.


- Borkaik és Szájerek tobzódásával szegik meg közpénzen a "NE PARÁZNÁLKODJ!" parancsolatát


- Ráadásul ÁLSZENTEK és képmutatók is, elfelejtik, amit erről mond Jézus Krisztus:

"Mindenekelőtt oltalmazzátok meg magatokat a farizeusok kovászától, mely a képmutatás;

mert nincs olyan rejtett dolog, amely napfényre ne jőne, és olyan titok, amely ki ne tudódnék!

Annakokáért a mit a sötétben mondtatok, a világosságban fog meghallatszani; és a mit fülbe sugtatok a rejtekházakban, azt a házak tetején fogják hirdetni."


Ők úgy lopnak, csalnak, paráználkodnak, hazudnak és uszítanak, hogy képmutató módon rejtegetik bűnüket (őszinte megbánás helyett) és hamis tanubizonyságot téve, másokat vádolnak azzal, amit ők követnek el (gondoljunk csak a pedofil fideszesekre)!


A BÖJTSZEGÉS A LEGKISEBB AZ Ő BŰNEIK KÖZÜL!


A fideszesek azok a képmutató farizeusok és HAMIS PRÓFÉTÁK, akikről Jézus Krisztus így jövendölt:


"Óvakodjatok a hamis prófétáktól! Báránybőrben jönnek hozzátok, de belül ragadozó farkasok.

Gyümölcseikről ismeritek fel őket. Szednek-e tövisek közül szőlőt vagy bogáncsról fügét?

Így minden jó fa jó gyümölcsöt terem, a rossz fa pedig rossz gyümölcsöt. Nem hozhat a jó fa rossz gyümölcsöt, sem a rossz fa jó gyümölcsöt. Kivágnak és tűzre vetnek minden fát, amely nem terem jó gyümölcsöt.

Tehát gyümölcseikről ismeritek fel őket.

Nem jut be mindenki a mennyek országába, aki mondja nekem: – Uram, Uram! Csak az, aki teljesíti mennyei Atyám akaratát.

Sokan mondják majd nekem azon a napon:

Uram, Uram, hát nem a te nevedben jövendöltünk? Nem a te nevedben űztünk ördögöket? Nem a te nevedben tettünk annyi csodát? –

Akkor kijelentem nekik: Sosem ismertelek benneteket.

Távozzatok színem elől, ti gonosztevők!"


Gondoljátok csak meg, milyen gyümölcsöket termett eddig a hamis prófétálásuk és képmutató farizeusságuk?

Megosztottságot, félelmet, gyűlöletet, elvándorlást, menekülést, halált és hazugságok áradatát.


Gyümölcseikről ismeritek fel őket!

2022. ápr. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

#13 Nem kicsit nevetséges - meg szánalmas - hogy kiállsz álkeresztényezni, meg próféciákról regélni, közben meg a legalapvetőbb dolgot sérted meg: hogy ne hazudj!

Miért hazudsz?

2022. ápr. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
60%

#14 Egyáltalán nem hazudtam. Az nem az én szokásom.


A fidesz viszont hazugsággal nyerte meg ezt a választást, mégpedig azzal a hazugsággal, hogy a politikai ellenfelei besoroznák és halálba küldenék a fiatalokat az orosz frontra. Ezt harsogta az egész hazugsággyártó propaganda-nagyüzem (MTVA, KESMA, MEGAFON, stb.).


Ehhez képest az az IGAZSÁG, hogy ilyet sohasem mondtak.


„Megismeritek az igazságot, és az igazság szabadokká tesz titeket.” - mondja Jézus Krisztus. Én utánamentem, megismertem (az ominózus Márki Zay interjút is megnéztem), és Isten előtti tiszta lelkiismerettel állítom, hogy az egész fideszes propagandagépezet és minden ezt állító politikus, a miniszterelnököt beleértve HAZUDOTT.


Ez a hazugság győzött a választásokon.


Akármit hazudtok, a tények azok a tények maradnak, az igazság igazság marad. A hazugságotok pedig hazugság.


Lehet ezt cifrázni, de úgyis Isten előtt kell majd elszámoljanak. Hatalmat lehet nyerni hazugsággal, örök életet nem.


És minél többeket elbolondítanak a hamis próféták, annál tisztábban igazolják Jézus Krisztus jövendölését:


"Sokan jönnek majd a nevemben, s azt mondják magukról, én vagyok a Krisztus, és sokakat megtévesztenek. Háborúkról fogtok majd hallani, s háborús hírek fognak keringeni..."


Ettől függetlenül, aki az igazságot keresi, megtalálhatja azt is, még mindig.


„A szűk kapun menjetek be! Mert tágas az a kapu, és széles az az út, amely a pusztulásba vezet, és sokan járnak rajta.


De az életre vezető ajtó szűk, az ösvény keskeny, és csak kevesen találják meg.”

2022. ápr. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

[link]


Az úr Vityával van, emi néni imái meghallgatást nyertek, holy holy!

2022. ápr. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!