Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktornak több államfő,...

Orbán Viktornak több államfő, miniszterelnök, volt miniszterelnök gratulált, viszont a "nagyok" közül még egy sem, miért? Illene nekik is, nem?

Figyelt kérdés
Tegnap végigolvastam, hogy kik, de én Boris Jonhsont, vagy Macront, vagy Bident nem olvastam. Ha nem gratuláltak, az nagyon kicsinyes, ezt illene megtenni, mi bajuk van, csak szimplán bunkók?

2022. ápr. 5. 10:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
Vagy csak nem írják meg az összeset.
2022. ápr. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
58%
Nem is fognak neki szerintem.
2022. ápr. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%

BoJonak billeg a feje felett a palló, mindenki utálja, Macron szar hogy nehogy Z nyerjen, Biden meg azt se tudja hol van + ő csalással nyert.



Szerinted ezek fognak gratulálni?

2022. ápr. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
86%
Biden azt se tudja hogy elnök,mármint hogy ő egy elnök.
2022. ápr. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Úgy tudom, a németek sem.

(Tényleg tegnap este itt nézegettem).

Szóval az EU nagyjai nem...

2022. ápr. 5. 10:43
 6/23 anonim ***** válasza:
56%
Attól hogy a média nem hozta le még gratulálhattak. Eddig csak azt hozta le hogy a gazdája gratulált.
2022. ápr. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
98%
Biden arra sem emlékszik, hogy kivel beszél (lásd Ausztrál miniszterelnök [link] 😃)
2022. ápr. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
28%
Utál minket az egész EU, már alig várják, hogy pezsgőt bonthassanak Orbán kilépésére. Tőlük kéne gratulációt várni?
2022. ápr. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
8-as, de szerinted ebbe érzelmeket is visznek, szóval nem az van, hogy felveszi a pléhpofát, és gratulál (közben gondol, amit akar)?
2022. ápr. 5. 10:48
 10/23 anonim ***** válasza:
28%
Aztán mihez gratuláljanak? Hogy Sorosozik-Gyurcsányozik a nép meg van annyira hülye hogy beveszi? Ők is tudják.
2022. ápr. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!