Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktornak több államfő,...

Orbán Viktornak több államfő, miniszterelnök, volt miniszterelnök gratulált, viszont a "nagyok" közül még egy sem, miért? Illene nekik is, nem?

Figyelt kérdés
Tegnap végigolvastam, hogy kik, de én Boris Jonhsont, vagy Macront, vagy Bident nem olvastam. Ha nem gratuláltak, az nagyon kicsinyes, ezt illene megtenni, mi bajuk van, csak szimplán bunkók?

2022. ápr. 5. 10:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
68%
#9: Nem tudnak az érzelmeik nélkül politizálni. Orbán sem tud. Ő is legutolsónak gratulált anno Bidennek, kb úgy, mintha a fogát húznák.
2022. ápr. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
27%
Mert ki O1G, hogy hajlongani kellene előtte a világi vezetőknek? Mégis ki a franc ő és mi Magyarország külföldön? Egy szálka, egy rák, egy utolsó koszos kutya a szemükben. Köszönhetjük általános megítélésünket gazdádnak.
2022. ápr. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
53%

" Ha nem gratuláltak, az nagyon kicsinyes, ezt illene megtenni, mi bajuk van, csak szimplán bunkók?"


Az remélem megvan, hogy Biden megválasztása után vagy 2 hétig nem gratulált a magyar kormány, mert a Trump-féle Steal The Vote választási csalásos agymenéssel szimpatizáltak :DDDDDDDD


[link]

2022. ápr. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem ez nem udvariasság, hanem érdek kérdése. Egy kicsi országnak mindig érdeke, hogy a nagyokkal jóban legyen, ezért a mindenkori magyar kormánynak gratulálnia kell bármelyik nagyhatalom vezetőjének.

Viszont egy francia, német, brit kormány megteheti, hogy egy neki nem szimpatikus magyar vezetőnek ne gratuláljon. Ha Orbán megharagszik rájuk, magasról lesz..ják. Joe Biden meg azt se tudja, merre van Magyarország, onnan kár várni a gratulációt.

2022. ápr. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

"Aztán mihez gratuláljanak? "


Ahhoz, hogy újabb 4 évre meg lett választva.

Ítélkeznie nem kell egyiknek sem.

2022. ápr. 5. 11:03
 16/23 A kérdező kommentje:
12-es, nekem nem a gazdám, viszont van egy protokoll, vagy mi a franc.
2022. ápr. 5. 11:05
 17/23 anonim ***** válasza:
62%
Rohadtul nem érdekel, hogy gratulált-e a vén Biden vagy a Boris. Helyettük is gratulált a világ többi (a nyugat által mumusnak titulált része) része, ki nem sz@rja le mit csinálnak ők.
2022. ápr. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
31%

A politikusok tudják hogy ezt korrupcióval szerezték meg.

Akkor mihez gratuláljanak?

Már egy évtizede hogy alakítják ezt a fideszesek, hogy más ne tudjon nyerni még véletlenül se.

Nagyon sok embert függővé tettek a pénz osztással , ezekhez az emberekhez pedig még 3-szor annyian tartoznak. Ez mind rájuk szavazott.

Ha csak 5-800 ezer embert juttattak pénzhez és hatalomhoz , akkor még tartoznak hozzájuk 3-szor annyian.

Na ez már több mint 2 millió akik biztos rájuk szvaztak és ott vannak a sötét buta emberek, akik 10000 ft-ot kaptak hogy rájuk szavazzanak.

De nagyon sok embert azzal is megvezettek hogy adtak néhány % nyugdij emelést.

Ezt bizony tudják az unióba, brüsszelbe is.

Meg azt is tudják hogy az uniós támogatásoknak a 90 %-a fidesz és orbán emberei kapták meg.

2022. ápr. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem ők is tudják, feleslegesen kidobott pénz volt, amit az ellenzéki Összefogásba toltak...

Most meg vannak kicsit " sértve"...

Egészségükre!

2022. ápr. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem még ocsúdik a világ:)
2022. ápr. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!