Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktornak több államfő,...

Orbán Viktornak több államfő, miniszterelnök, volt miniszterelnök gratulált, viszont a "nagyok" közül még egy sem, miért? Illene nekik is, nem?

Figyelt kérdés
Tegnap végigolvastam, hogy kik, de én Boris Jonhsont, vagy Macront, vagy Bident nem olvastam. Ha nem gratuláltak, az nagyon kicsinyes, ezt illene megtenni, mi bajuk van, csak szimplán bunkók?

2022. ápr. 5. 10:38
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
20%
Kíváncsi leszek, nekem és családomnak, illetve az országnak mivel lesz jobb az újabb ciklusuk alatt.
2022. ápr. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
37%
Mi a jó büdös f'szért tapsikolnának? Gennyes kelés vagyunk az EU hátsóján, nem várhatod el komolyan, hogy ehhez bárki is gratuláljon azokon kívül, akik Orbánhoz hasonlóan lejáratták már magukat a világszíntéren.
2022. ápr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Ausztria is gratulált amúgy, a csehek, lengyelek, horvátok, Kína - hanyadik legnagyobb gazdaság is? A világ népességének hányada is él ott? Törökország, India, Oroszország, a nyugati szövetséges pártok (Le Pen, Salvini, a spanyol VOX), és még sokan mások Európából és a világ többi részéről. Netanjau, Egyiptom, Trump. Lehet köpködni Orbánra, de a világ egy jelentős részén nő a presztízse. Hogy ez nem az USA? Meg az ő érdekszférájába tartozó európai országok? Hát Istenem.
2022. ápr. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!