Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Balosok, most már rájöttetek,...

Balosok, most már rájöttetek, hogy baloldali politikával maximum 1 millió főt tudtok megszólítani?

Figyelt kérdés
Hiába kaptatok 1,7 millió szavazazot, az nem a baloldali programért szavazott rátok, hanem mert utálják Orbánt. A Mi Hazánk most a legerősebb ellenzéki párt.

2022. ápr. 5. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

"A Mi Hazánk most a legerősebb ellenzéki párt."

Amúgy mit szedsz?

2022. ápr. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

"A Mi Hazánk most a legerősebb ellenzéki párt."


Azzal a 6%-os támogatásával, ja tényleg. Szerintem meg Gődényék a legerősebb párt akik még 1%-ot sem értek el, akár tetszik neked akár nem :DDD

2022. ápr. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Balos vagyok. Magyarországon nincs baloldal. (Oké, a fidesz kissé közelít a hatósági árakkal meg az árubeszolgáltatással, de ők ezt tagadják, szóval hagyjuk.)

Ha nincs épkézláb baloldali párt, akkor a nemlétező baloldal nyilván nem tud megszólítani szavazókat, ez teljesen evidens.

Nem kell "rájönni", ez így van, ideológiától függetlenül: ha valami nem létezik, akkor arra nehéz szavazókat találni.

A Mi Hazánk nem tudom hogy jön ide.

2022. ápr. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

"Balosok, most már rájöttetek, hogy baloldali politikával maximum 1 millió főt tudtok megszólítani?"


A Fidesz is baloldali politikát folytat. Lásd: rezsicsökkentés, hatósági árak, munkaalapú társadalom.

2022. ápr. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Balosok, most már rájöttetek, hogy baloldali politikával maximum 1 millió főt tudtok megszólítani?"

Ahhoz képest a Fidesz elég sokat megszólított.

Be lehetne már fejezni ezt a baloldalazást meg jobboldalazást, amikor sem tiszta baloldali, sem tiszta jobboldali párt nincs. A Fidesz is egyre inkább tolódik balra gazdaságilag, akkor miről beszélünk.

2022. ápr. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

#1 #2

Tudjátok hogy a DK ha egyedül indul akkor 5% kap? ha külön külön indulna az ellenzék akkor a Mi Hazánk többet kapna... szóval akkor mivan? :D IQ Bajnok XDD

2022. ápr. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38%
6, a DK ugyanolyan hulladék mint a migatyánk :DDD 2-es voltam.
2022. ápr. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6: A DK szerintem is ugyanolyan hulladék, annak örülnék ha kiesnének a parlamentből. Ettől függetlenül nem 5%-on állnak jelenleg.
2022. ápr. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!