Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehetséges, hogy kormányzati...

Nemjuteszembesemmi49 kérdése:

Lehetséges, hogy kormányzati támadás ért engem?

Figyelt kérdés

Feltörték a Facebookomat, amely Nyirán Máté néven fut még mindig a telefonomon, de máshonnan már belépni nem tudok.

Pontosan tudtam mi a jelszavam, mindig azzal léptem be. Kiírta nekem a Facebook, hogy idegen helyről, honnan léptek be, honnan törték fel, először Kínából, 7 órával később Nyíregyházáról, amiről ugyebár tudjuk, hogy Fideszes, ráadásul bőven kampányidőszakban, Február első 5 napjában. Nyilván Kínában ügyesebbek, jobban fel tudják ezeket törni. Átküldték a jelszót Nyíregyházára, ahol már képesek voltak meg is változtatni azt.


Veletek történt hasonló, hogy azt jelezte ki, Kínából, és valamelyik Fideszes vezetésű városból bejelentkeztek, megváltoztatták?



2022. ápr. 5. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A Fideszt majd pont a te Facebook profilod feltörése érdekli. 😅
2022. ápr. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 XX.XX ***** válasza:
75%
Egyszer Londonban a GPS-em Kínára ugrott, gyanús volt, a Fidesz keze mindenhova elér :D
2022. ápr. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ki mást érdekelne egy aktív politikai hozzászóló/facebookon aktívan politizáló ellenzéki facebook profilja kampányidőszakban, mint a Fideszt?
2022. ápr. 5. 20:08
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem látom a profilod
2022. ápr. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!