Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az EBESZ mindig újra és újra...

Az EBESZ mindig újra és újra megállapítja, Magyarországon nincsenek tiszta választások. És akkor nem kellene valaminek történnie?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 5. 19:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem állapított meg ilyesmit, így tenni sem kell
2022. ápr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 XX.XX ***** válasza:
55%
De! Rájönni hogy sehol a világon nincsen
2022. ápr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
mindig megállapította, hogy a választások tisztán és szabályosan zajlottak. (de utánna még mindig kerestek valami ürügyet, hogy kritikát emeljenek, hogy ballibsi voltukat meg ne tagadhassák)
2022. ápr. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Megállapîtotta hogy a tájekoztatas nem volt teljesen kiegyensúlyozott ahogy 2010 előtt is ezt állapította meg olvasd el..De azt is megállapította hogy demokratikus és szabad volt..
2022. ápr. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ennek a népnek is kellene tennie valamit, és nem csak mástó várni a csodát. Ja, vagy csak a zemberek egymás közt tudnak ugatni, hogy "Mennyéééé dóóóógozni!", de ha valamiéért ki kellene állni, akkor meg csend van.
2022. ápr. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Menjen ki az 1.6 millió ellenzéki..De a túloldalon 3.2 millió hazafi lesz..Megesszük a baloldalt reggelire..
2022. ápr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az lenne már a jó, ha lekapcsolnák az összes közmédiának nevezett propaganda csatornát és portált, M1, Origo és társait. Amíg ezek működhetnek, addig nem lesz normális választás, mert ezek jutnak el a legutolsó kis faluba is. Legalább próbálnák meg függetlennek álcázni ezeket, de teljesen nyilvánvaló, hogy nem azok.
2022. ápr. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vidéken lakom..Gigabites net van..Soha nem néztem az M1-et..Sőt tv-t se ..Bár az alapcsomagban is ott az AtV meg az RTL..Tele volt a választas előtt baloldali programokkal,kampányokkal a település.Diplomás mérnök vagyok,azért elolvastam..S köszönöm nem kérek belőle..Elolvastam a Fidesz anyagát is online és arra szavaztam..Ez a demokrácia...Az amiről az utolsó ír az volt 2010 előtt..Hogy a baloldalnak nem tetsző média nem kapott teret..Az sosem jön már vissza..Egyszer utazz le Budapestről..Meg fogsz lepődni hogy a legutolsó faluban is van Gigabites net..Sőt én Netflix előfizető is vagyok,Xbox is van..Skypeon tartok meetinget és képzeld Ázsiába szoktunk menni nyaralni a gyerekkel..S kistelepülésen lakom..Meglepődnél itt mennyi ember él úgy mint a pesti..Csak nem fizet horribilis összeget egy patkánylyukért..Na az ilyen stílus miatt vert titeket a vidék megint szarrá..Magyarország történelmét a vidék írta nem egy olyan város ahol 170 éve még a német volt az elsödleges nyelv..
2022. ápr. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7-es..Szerinted vidéken csak az Origo engedélyezett?A telex.hu elérhetetlen?Amikor vidéken nyaraltál ezt láttad?Tudod van különbség aközött hogy valami elérhetetlen vagy nagy ívben szarunk rá..
2022. ápr. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7-es:Aha,akkor ellene vagy a media sokszinusegenrk?
2022. ápr. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!