Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Normális, hogy a választások...

Normális, hogy a választások óta lúzernek érzem magam amiért Magyarországon kell élnem miközben minden kortársam már külföldön éli az álmát? 😭

Figyelt kérdés

Ma úgy mentem be a munkahelyre, mint egy félkegyelmű a zártosztályra. Pedig szellemi munkakörben dolgozom, de így is cikinek éreztem az egész napot, hogy továbbra is ugyanazokkal az emberekkel kell egy légtérben lenni, akik közül sokan lehet megszavazták ezt a debil kormányt.


Amikor pedig belegondoltam, hogy rengeteg ismerősöm már rég Dániában/Ausztriában/Hollandiában/Angliában dolgozik menő munkahelyen miközben én a sokszázezres angol nyelvtanfolyamon még mindig az "in front of the little duck" mondatkiegészítős feladatokkal szenvedek akkor majdnem elsírtam magam! 31 vagyok már az agyam is alig fog. 😭😭😭😭😩😩😩😩


Sok évet sz**tam sok csuszással az egyetemen, de mégis mi a francnak...? Hogy a rohadt életbe van az, hogy egy épkézláb mondatot nem tudok még angolul se megérteni (nemhogy a német jajj istenem).

És akkor arra gondoltam, hogy míg én napról napra agyonstresszelem magam a 250 ezres fizetésemért a rég kint élő ismerőseim már németül énekelnek romkocsmás koncerteken Berlinben, Koppenhágában fagyiznak a csinos szőke barátnőikkel miközben én itt rohadok nulla nyelvtudással és szakmai tapasztalattal.


Ráadásul fél éve tartós beteg vagyok, szóval már kulimunkára (mosogatás, raktár) se mehetnék ki mert kell itthon a drága gyógyszeres kezelés.


Totálisan tönkrement az életem és itt fogok megrohadni ebben a félázsiai diktatúrában suttyó emberek között halkan meghunyászkodva miközben 12 évesen nem ilyen életről álmodtam. 😭 😥😖


Mondjatok valami bíztatót kérlek!



2022. ápr. 4. 21:47
A kérdező szavazást indított:
Teljesen jogosan érzed magad lúzernek, mert akinek van esze az most le fog lépni
Nem kéne ennyire depisen felfogni, de elég aggasztó, hogy angolul sem tudsz így esélytelen emigrálni
Hagyjad már, semmi köze az észnek/tudásnak, hogy ki lép le innen, csak a ballibsik akarnak bűntudatot ébreszteni
42 szavazat
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
75%
Addig vegyél csirkefarhátat amíg fixáras,hogy mondjak valami bíztatót.
2022. ápr. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
56%

Mondjunk valami bíztatót?

Hajrá Fidesz!!! 😜😂

2022. ápr. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
64%
A lehető legnormálisabb, hiszen tényleg egy vesztes vagy. Még a magyar nyelvet sem sikerült tisztességesen megtanulnod.
2022. ápr. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
45%
Teljesen normális, hogy lúzernak érzed magad. Magyarnak lenni már szégyen. Magyarországon élni már szégyen. És ez Orbán Viktornak és a Fidesznek köszönhető. El kell menni miharamabb, míg lehet.
2022. ápr. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
47%

"Mondjatok valami bíztatót kérlek!"


Köszönjük! Moderátoraink ellenőrizni fogják ezt a kérdést.

2022. ápr. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
59%

Én a fideszes szavazók helyett szégyellem magam.

Viszont én akármennyire is elkeseredett vagyok most, nem szeretnék kimenni külföldre. Pusztán azért, mert nem hagyom, hogy ilyen elmebeteg suttyó gennyládák elvegyék tőlem az otthonomat. Ez az én hazám is, mindenkinek a hazája, aki magyarnak érzi magát. És én nem megfutamodni akarok, hogy “nesze, tessék, tietek minden, még erővel sem kell elvennetek”, hanem itt maradni, és igenis megmutatni, hogy nem csak ők léteznek ebben az országban.

2022. ápr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
89%

Fejezd be a nyávogást és az önsajnáltatást!


Én szivbeteg vagyok, nem végezhetek nehéz fizikai munkát, diplomám sincs mégis külföldön dolgozom egy gyárban. Mondjuk németül legalább tudok annyira amennyire kell

2022. ápr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
69%

Az a baj, hogy ez a rezsim pont erre épít. Te leléphetsz, ügyesen, kimentheted innen a hátsód (még nyelvtudás nélkül is, mert van anélkül végezhető munka is, amivel párhuzamosan járhatsz nyelvtanfolyamra, és aztán előrébb léphetsz, jobb munkakörökbe, ahogy javul a nyelvtudásod), de ezzel csak még inkább abba a szakadékba taszítod Magyarországot, amibe már 12 éve előre megy, nem hátra.


Nem veszitek észre, hogy a rezsim éppen erre épít? Nekik mindegy, ha Magyarország 10 év múlva 2 milliós ország lesz, csak az mind legyen fideszes rabszolga!


A választási rendszer is erre épült, átszabták a körzeteket, a külföldre menekült magyaroknak ellehetetlenítették a szavazást (míg Erdélyből lassan képeslapon is lehet szavazni, csak írd rá helyesen, hogy "FIDESZ").


Tényleg ez a cél? Átengedni a rezsimnek azt is, ami a szabad Magyarországból még megmaradt? Budapestet is, Szegedet, Pécset, Hódmezővásárhelyt, a szabadság utolsó szigeteit, ezeket a büszke, bátor városokat, amelyek még a szovjet tankokkal, az orosz és a Habsburg elnyomókkal szemben is fel mertek lázadni?


Ez a megoldás? Legyen az övék minden, az utolsó demokrata is húzzon el önként Nyugatra?

2022. ápr. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
44%

" itt fogok megrohadni ebben a félázsiai diktatúrában suttyó emberek között halkan meghunyászkodva miközben 12 évesen nem ilyen életről álmodtam."


Negatív jóslattal, önsajnálattal és lemondással nem fogod elérni az álmaidat. Gondold végig, hogy most mit szeretnél, készíts egy tervet, és kezdd el megvalósítani.

2022. ápr. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
88%

Én is annak érzem magamat, de azért, hogy én itt maradtam (pedig annyira mennék, de beteg családtagokat ápolok, nem akarom őket itt hagyni, vinni a hátamon meg nem tudom őket).


Ha te megteheted, azt tanácsolom, kezdj el külföldön állást keresni és lépj minél előbb.

2022. ápr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!