Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az a sok 50+-os,akik a fideszr...

Az a sok 50+-os,akik a fideszre szavaztak,nyugdíj mellett is dolgozni akarnak majd?

Figyelt kérdés

Sok fiatal fog elmenni,és a nyugdíjból nem nagyon fog még akciós farhátra sem telni.


Ez nekik a nagy jólét?


2022. ápr. 5. 20:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
73%

Azt vágod hogy 65 a korhatár?


Ennyire vagytok komolyan vehetőek...

2022. ápr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
90%

Tessék már túllépni a kommunizmuson, nem a kormány dolga elrendezni mindenkinek az anyagi dolgait.

Nem az állam gondoskodik rólad, hanem te gondoskodsz saját magadról.

Nem Orbán Viktor, MZP, Gyurcsány teszi a kaját az asztalodra hanem te magad.

2022. ápr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben nem a fidesszel foglalkoznék, hanem egy szalonképes, népszerű ellenzéki párttal. Mert jelenleg ebből hiányt szenvedtek. Addig ne akarjatok már kormányt váltani, mert úgyse sikerül.
2022. ápr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
91%
12 évig várták, hogy elmenjenek... Nem fideszes vagyok ezt előre megjegyzem, de aki ma Magyarországon nem tud boldogulni az külföldön se fog. Ez nem Észak Korea, semmi hátrányod nincs abból, hogy fidesz van hatalmon.
2022. ápr. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Igen,és mire a mostani 50 éves eléri,jó eséllyel emelik is,de ha marad 65,akkor se lesz sokra elég.


Ez a generáció nem tudom mennyit tett félre,sokan szerintem azt hitték,hogy majd állami nyugdíj elég lesz.

2022. ápr. 5. 20:48
 6/28 anonim ***** válasza:
80%

Honnan veszed, hogy sok fiatal fog elmenni? Ha beüt egy gazdasági válság akkor épp hogy sok fiatal lesz hazaküldve.

Eleve ha a sok fiatal kormányváltást akart akkor hol voltak? Bő 800 ezerrel kapott kevesebb szavazatot az ellenzéki összefogás mint 2018-ban, még Budapesten se érte el a hatpárt együtt azt az eredményt amit 2018-ban a baloldaliak a Jobbik nélkül tudtak.


Arról nem is beszélve, hogy rongyos 250-300 nettóért Nyugat-Magyarországon már ukránok dolgoznak, majd ők fizetik a nyugdíjjárulékot ha már nem fog senki se Magyarországon dolgozni.


Ha meg nem lesz válság akkor nem igazán látom, hogy 10-20%-os bérnövekedés mellett + 15%-os SZJA elengedés miatt mégis miért érné most meg jobban kimenni, mint 4-5 éve.

2022. ápr. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
53%
a legnagyobb probléma az előttünk álló gazdasági kihivások, infáció, forintárfolyam, meg mégvagy 1000 dolog
2022. ápr. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
49%

"Ez a generáció nem tudom mennyit tett félre,sokan szerintem azt hitték,hogy majd állami nyugdíj elég lesz."


Az én szüleimnek nem lesz gondja.


Tisztességesen felneveltek három gyereket. Bármi lesz, a tesóimmal megoldjuk nekik. :)

2022. ápr. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Nagyon bírom, hogy a Fidesz szavazókon kéred ezt számon! Az ellenzék szavazói hol voltak? Miért nem mentek el szavazni? Ki gátolta őket benne? Közel 1 millióval kevesebben szavaztak az összefogásra!

2022. ápr. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

De sokan fognak elhúzni.

Nagy válság várható.

És abban nem hiszek,hogy változni fog a támogatási rendszer.

Marad a gazdagoknak adókedvezmény.

2022. ápr. 5. 20:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!