Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Balliberális ellenzékiként...

Balliberális ellenzékiként örülnél ha egy gazdasági válság padlóra küldené az országot, és vele együtt minden magyar embert is?

Figyelt kérdés

Ahogy olvasom a neten szinte mindenhol tűkön ülve várják már a balliberális ellenzékiek, hogy az ország mikor megy tönkre egy válságtól.

Te, mint ellenzéki örülnél ha ez bekövetkezne, és kivétel nélkül minden magyar életminősége romlana?


2022. ápr. 5. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Az ellenzékieket már az sem érdekli, ha beledöglenek, csak lássák Orbánt, hogy az ezer éve beharangozott megszorításokat bevezeti.
2022. ápr. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
A Covid miatti gazdasági leállás idején is ebben reménykedtek, erre jött 2021-ben a 7,1%-os gazdasági növekedés. Nem baj, akkor majd az EU elzárja a pénzcsapokat - remélték. Nem zárta el: hamarosan 300 millió euró érkezik az újjáépítési alapból. ...és akkor még a tegnapelőttről nem is beszéltem... :)
2022. ápr. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

Attól még mindíg rosszul vagyok, hogy balos libsinek vagyok becézve. Hiányzik az az idő, mikor azt mondtam, hogy nem vagyok fideszes és egyből kaptam az ívet, hogy én mekkora mocskos náci vagyok, meg mennyire rasszista... Na az közel állt hozzám. A liberális eszme nem.

Na mindegy...

Ellenzéki vagyok, mert a fidesz picit se jobboldali kormány. Családpárti?? Igen... De Orbán családjáé.

Nem örülnék, ha tönkre menne az ország, ezért szavaztam az ellenzékre. De a fideszesek ezt várják, ők azért szavaztak rájuk.

Nem értek egyet az ellenzékkel. Számomra a régi jobbik is túl humánus volt. De mindegy, ezt félre kell tenni, mert itt nincs igazi jobboldali párt. Gazdasági tekintetben meg az ellenzék lett volna jó választás.

Lehet jönni Gyúrcsányozni, hogy ő is lopott. Vitázunk 2 sort és ott tartunk, hogy Gyúrcsány nem lopott annyit, mert ahhoz is balfac volt. De egy szónak is száz a vége, akkor se lopott annyit, hogy miért az lényegtelen. A többiek meg még lopásban is kezdők. Nem ők lettek volna jó választás egy maffia kormány helyett??

2022. ápr. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Áruld már el kérdező, hogy mire jó ez a fordított gondolokdás, amit a Fidesz tanít e hazában? Előre vetíti, hogy megint a baloldal lesz a hibás egy olyan dologért, amit Viktorta valahogyan kezelni fog, ami nem biztos, hogy egyből sikertelen lesz, de az sem, hogy sikeres lesz pláne, ha megint nem alkalmazza Viktorta a varásztudását, de a lényeg, hogy ezért is miért kell a baloldalt előre hibásnak kinevezni?
2022. ápr. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%
Honnan veszed, hogy mindenkit padlóra küldene? Titeket farhatevő közmunkásokat biztosan, úgyhogy én drukkolok ezerrel, kicsit fájni fog ugyan, de ennyit megér, hogy megegyétek amit főztetek:)
2022. ápr. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%

Mert a baloldali EU-s képviselők mindent megszavaznak, ami az ország érdekével ellentétes csak, hogy alátegyenek Orbánnak. Sőt...

Ekkora "böszmeségre" egyik ország ellenzéke sem képes.

2022. ápr. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!