Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fideszre szavazók szerint...

A Fideszre szavazók szerint milyen előnyökkel jár az egészségügy teljes leszámolása?

Figyelt kérdés

Miért lesz nekünk jó ha nem lesz eü?

Csak érdekelne ha az ország nagy része ezt választotta én miért nem látom a pozitívumokat.

Köszi



2022. ápr. 6. 00:45
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Lesz orvos szülésnél.
2022. ápr. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
Soha annyi előrelépés nem történt az eü-ben mint 2010 óta. Megszűnt a hálapénz, több lett az orvos, több lett az ápoló, modernebbek lettek a kórházak. De várom tényekkel alátámasztott véleményed, mikor volt jobb az eü helyzete korábban?
2022. ápr. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát én ehez nem értek
2022. ápr. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
Nem kell Indiába menni.
2022. ápr. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Egy ápoló 12 órában nem keresi meg a havi 200 nettót, én Budapesten Magyarországon szimpla képesítés nélkül vendéglàtásban dolgozóként 450 ezer netto fizetést viszek haza.


Ha ő hibázik, a beteg lehet meghal, az én legsúlyosabb hibámnál max fosik egyet a vendég.


Na itt a probléma.

2022. ápr. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%

- A fideszes milliárdos vállalkozókat ez nem érdekli, mert ők úgyis a magáneü-t használják


- A csóringer propagandával behülyített debileket pedig majd ellátják a hullafáradt eü-i dolgozók, persze szar munkát fognak végezni, de a vidéki parasztnéninek és parasztbácsinak ez is megfelel


- Az esetleges fiatal fideszes hülyéknek szinten megfelel a kula magyar egészségügy, ha meg esetleg mégsem akkor összekuporgatják a pénzt a magánra, de ezért majd valaki más lesz a hibás...mindegy ki csak nem a szeretett qrmányuk

2022. ápr. 6. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%
Mindenki ffizessen eaz ellátásért, legalább abból is majd lehet nyerészkedni. Ez a cél mindenféleképen. Azonban gáz a hozzáállás, hogy más egészsége ennyit is ér...
2022. ápr. 6. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!