Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mégis mit képzel magáról...

Mégis mit képzel magáról Orbán Viktór?

Figyelt kérdés

azt mondja nincs azaz nincs cigány bűnözés...

hogy lehet szemrebbenés nélkül ilyet mondani amit mindenki érez tud lát...


soha többet nem szavazok a fideszre


2010. szept. 15. 02:21
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
44%
Eddig se szavaztál a Fideszre. 2006-ban Fercsit imádtad, 2009 óta vagy jobbikos. A hozzád hasonlóan gondolkodóknak és beszélőknek ez a történetük. Ja, és mindig letagadják :))))
2010. szept. 15. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

" Eddig se szavaztál a Fideszre. 2006-ban Fercsit imádtad, 2009 óta vagy jobbikos. A hozzád hasonlóan gondolkodóknak és beszélőknek ez a történetük. Ja, és mindig letagadják :))))"


szerintem gyorsan szálljál le a magas lóról :)))

soha nem szavaztam az mszp re na még csak az kellett volna... nap vicce haha :)



de ezek szerint szerinted sincs cigány bűnözés... ez a gondolkodás mód csak téged minősít :/


ez van

2010. szept. 15. 03:32
 3/32 A kérdező kommentje:

ja bocs és a fideszre szavaztam tudjál róla csak hogy nyugodtan aludjál... mert azt gondoltam csinálnak valamit


erre bejelenti nincs cigány bűnözés


nagy népi hurrá... söpörjük vissza a szőnyeg alá mert úgy oldódik meg...


szép

2010. szept. 15. 03:35
 4/32 anonim ***** válasza:
95%
Sosem lesz olyan kormany, ami mindenkinek tetszik. Ha meg azt mondana, hogy van cigany bunozes, mas emberek haborodnanak fel. Szerintem csak politikailag korrekt akart lenni, igazabol mindenki tisztaban van azzal, hogy mekkora problema ez. Persze vannak kivetelek, de ha a kivetel a ciganysag 1-2%-at kepviseli, akkor csak van valami benne. Azok meg ne vegyek magukra, akiket nem erint. Epp azokat nem zavarja, akik bunoznek. Eleg baj ez.
2010. szept. 15. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim válasza:
50%
ViktÓr? xD
2010. szept. 15. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
70%

Orbán eddig is azt mondta, hogy cigánybűnözés nincs, csak cigánybűnözők vannak. Kedves kérdező, nem értem miért szavaztál a fideszre, amikor tudtad jól, hogy melyik párt elsődleges célja ennek megszüntetése.


Most akkor ne nyavalyogj.

Idióta.

2010. szept. 15. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
71%
Ezen mit csodálkozol???Hisz Orbán is cigány.Nem fog a saját fajtája ellen fordulni.
2010. szept. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
90%
Azt várod egy politikustól, hogy igazat mondjon? XD XD XD
2010. szept. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
33%

viktóóóóór?


kedves nagymagyar öcsém, megkéne tanulni magyarul is írni...


másrészt 15 évesen nemtudom mit akarsz szavazgatni...

2010. szept. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
62%
Kérdező akkor meg megis érdemled. Épelméjű ember akkor sem szavazna a fideszre ha kényszerítenék.
2010. szept. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!