Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mégis mit képzel magárol az...

Mégis mit képzel magárol az ilyen "apa"? Undorito.

Figyelt kérdés

A szüleim elváltak 4 éves koromban, azaz több mint 12éve.(alkoholista) "Apám" kb nem küldött gyerektartást, nem köszön utcán, egyszerüen amit müvel borzalmas.. rossz így élni, hogy valakinek nem kellettem.(Ha rola beszélek nem is apának szolitom, hanem egyszerüen a keresztnevén csak azért nem ugy irom h ne zavarodjatok össze)De a legborzasztobb hogy most meg azt müveli, hogy tesom 22éves, dolgozik, és a boltba járkál, meg hogy : "Jajj szia Kittike," meg ilyenek. Nekem pl tegnap az utcán KÖSZÖNT. Nem köszöntem vissza, nem érdemli meg, higyje csak azt h nem ismerem fel. De mégis mit képzel? Hogy amikor már tesom pénzt keres(majd hamarosan énis mert kezdek felnőni) ilyenkor megkeres minket? Hogy létezhetnek ilyen "szülök"?

17l


2011. júl. 12. 18:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos vannak ilyen szülők.

Legjobb nem törődni velük.

2011. júl. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
7%
Teljesen mindegy akkor is az apád akármilyen ha ő nem lett volna ma te se lennél itt szóval azért egy kis tiszteletet....
2011. júl. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
64%

Nézd, azzal, hogy nem köszönsz és nem is fogadod, azzal csak az ő szintjére süllyedsz le. Aki igazán lovagias és úriember, az azért köszön a vérszerinti rokonnak, mert az a vérszerinti rokona és önmagát tiszteli azzal, hogy nem ilyen gyerekes dacolással áll pitiáner bosszút.

De haverkodni és közvetlenkedni nem kell. Annyit mondhatsz neki, kimérten, hidegen, hogy: "szervusz".


Amúgy valóban lesújtóan rossz véleményem van az öregedről, de te pont ezzel tudnál emberileg sokkal nagyobb lenni nála.

2011. júl. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
94%
Szarni rá...gusztustalan ember.Pajtizik egy kicsit,aztán majd kérni fog pénzt...
2011. júl. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

18:06 ha ő nem tisztelt engem annyira, hogy felneveljen amikor megcsinált, és nem tudom végigolvastade, hogy ő sme köszönt, csak most hirtelen..akkor megértenéd hogy miért nem tisztelem..

Köszönöm a bálaszokat :-)

2011. júl. 12. 18:08
 6/28 anonim válasza:
100%

Együtt érzek veled,nálam az örökségemet akarja lenyulni,és sajna ő is pont alkoholista.

Igazat adok neked abban,hogy nem érdemli meg,és szerintem egyetlen alkoholista apuka sem.

2011. júl. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Velem az anyám ilyen hernyó,,,

Most,hogy a 2.férje ki dobta jön hozzám ,hogy beköltözzön.

Félek,hogy a végén be engedem és itt össze veszít a férjemmel.az unokáit most látta először,,nem ismeri pedig felnőttek.

2011. júl. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyen van, például az én anyám is. 14 éves koromban ott hagyott mint eb a Szaharát, 6 évig nem hallottam felőle, majd megkeresett, hogy jó lenne ha elkezdenék tejelni most, hogy már van munkám. Én állat, egy darabig még küldtem is neki pénzt (havi 50-et), hogy "jaj, hát mégis csak az anyám", de miután kiderült, hogy éjjel-nappal részeg volt és egy hét alatt elverte azt a pénzt, amit küldtem neki, azóta egy fillért sem adok neki. Elköltöztem, telefonszámot változtattam, hogy ne találjon meg. Nem volt más megoldás...
2011. júl. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy megsajnáljátok. Én biztos nem fogom soha, mert nem fogom megbocsájtani neki, hogy anyumnak több mint 10 évet elb*szott az életéből, mert egymaga kellett ugy eltartania minket mintha ketten nevelnének, és csak a munkábol állt az élete..

Én soha nem adnám oda "apámnak" a pénzt amit kerestem..:( szörnyü hogy milyen szülök vannak..:( sajnálom én is..:(

2011. júl. 12. 18:13
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen együttérzek a kérdezővel, mint sorstárs. Szintén kb 3-4 éves koromban váltak el, apám pár évvel később még le is tagadott... Nem keres meg ilyenek. Szerencséjére... Nem tudom őt apámként tisztelni, egyáltalán nem. Ha amiatt kéne tisztelnem, mert megcsinált... Inkább ne tette volna. Ha valaki szerint emiatt kéne tisztelnem, annak kívánom, hogy élje át.
2011. júl. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!