Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 🟠 Tarlós idejében sokat...

🟠 Tarlós idejében sokat fejlődött a főváros. Ezt nehéz lenne vitatni, tagadhatatlan. Nem voltak korrupciós botrányok, más negatív ügyek. Miért nem választották meg ismét?

Figyelt kérdés
A Fidesznek sem bólogatott automatikusan. Mi volt vele a baj?

2022. ápr. 6. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:
7%
Kiöregedett.
2022. ápr. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%

Nézd meg a jelenlegi eredményeket és megtudod a választ.

Budapest történelmileg balos város. A komcsik betelepítettek ide egy tonna vidékit panelokba, ezek az emberek relatíve jól éltek, ők lettek a Kádár rendszer haszonélvezői. Ugye a munka kb annyi volt a szoci rendszerben h úgy kellett tenned mintha dolgoznál, azt szevasz. Szal kb ingyen kaptak lakást, pénzt, stb.

Ezek élnek a mai napig ezekben a panel kerületekben (a szoci nyuggerek) illetve az ő leszármazottaik.

Nézd meg egyedül az a két kerület szavazott Fideszre ahol nincsenek lakótelepek ÉS nem kizárólag nyuggerek lakják.

Sztem innen már könnyen levezethető h Tarlóssal a fő probléma az volt h Fideszes befolyás alatt állt.

Voltak vele más gondok is (pl. mindig mindenben az autósoknak kedvezett) de alapvetően sztem minden polgármester sz . r, tehát csak emiatt nem váltották le, inkább a Fidesz-közelisége miatt.

2022. ápr. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
mert a magyarnak nem kell ami jó.
2022. ápr. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Tarlóson nem tudtak fogást találni. A közvélemény-kutatások is az ő győzelmét jelezték, de akkor jött a Borkai-ügy. A választók pedig emiatt berágtak a (szerintük álszent) Fideszre, de mivel ez egy önkormányzati választás volt, Orbánnak nem tudtak odaszúrni, hát odaszúrtak Tarlósnak.
2022. ápr. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Alex Fly ***** válasza:
43%

Az első időben kétségtelenül sokat fejlődött a város. Csak később ez megfordult és Tarlós már hátráltató tényező lett. Mondjuk az sem tett jót neki, hogy a valóban hasznos és modern BKK-t szétverte és egy teljesen jelentéktelen szervezetet csinált belőle, a hozzáértőktől pedig megszabadult...

A másik bűne pedig pont az volt, hogy néha ellent mert mondani a pártnak - éppen ezért a kampányában ők sem álltak ki mellette.

2022. ápr. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
Borkai
2022. ápr. 7. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik észrevételem: most nem fővárosi polgármester választás volt.

A második: A Tarlós - nem tudom, hogy szándékosan, vagy felelőtlenségből, de - nem vette komolyan a legutóbbi személyét érintő választást. Abban a fellengzős, lekezelő, fikázó stílusban épeszű politikus nem nyomul, mint amit ő próbált ki a legutóbbi alkalommal.

Magyarországon a választási kultúra az erő nyelvére váltott, - kb. az a szint érvényesült akkor is, mint most az országgyűlési választásokon, amikor is az "ellenzéknek" az egyetlen kitűzött, közös célja csak annyi volt, hogy az Orbánt le kell váltani - és itt meg is állt a választási program, mondanivaló náluk. Na, ez érvényesült a legutolsó főpolgármesteri választások alkalmával is, csak akkor sikeresen.

2022. ápr. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem is bánt a dolog, nagyon szerettem volna, ha nyer.

Ha nem is értek egyet az ellenzéki szavazókkal, átérzem a fájdalmukat, én is napokig nem tértem magamhoz, és levert voltam, amikor Karácsony nyert.

2022. ápr. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Dzsoki ***** válasza:
74%
Valóban,most nem Önkormányzati Választás volt. Ettől még,a matematika miatt. Amennyiben külön indulnak,kisebbségben vannak. Egy jelölt esetén,meg többségben. Bizony,helyben a DK hívei szavaznak a Jobbikos jelöltre és viszont. Nagyban,meg nem szavazták meg egymást.
2022. ápr. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%
a fakocka miatt
2022. ápr. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!