Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a legtöbben a...

Szerintetek a legtöbben a kormánypártra szavaztak vagy az összefogás ellen?

Figyelt kérdés
Hogy látjátok? A legtöbb választópolgár Fidesz szimpatizáns volt és az játszott a döntésében vagy az ellenzéket szerette volna levàltani és a kisebbik rossz felfogás mentén szavazott?

2022. ápr. 7. 11:01
1 2 3
 1/26 XX.XX ***** válasza:
59%
MZP kijelentései és elképzelései ellen, nyilván a háború is közrejátszott. Szerintem jól döntöttek
2022. ápr. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
78%
Elég sokan az összefogád ellen.
2022. ápr. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
29%

Én mindkettő Ellen szavaztam. (Normális Párt)


Természetesen tudtam, hogy a szavazatom a kukába megy, mégsem tudtam jobbat.


(PL. vérfideszes főnököm júniusban lecseszett, hogy nem oltatom magam)

2022. ápr. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
30%

A legtöbben orbán és a fidesz ellen szavaztak csak ezt orbán és a fidesz elcsalta, félrevezette az embereket csalások sorozatával manipulálta meg a választást és így tudta csak legyőzni az ellenzéket.

Persze az ellenzék is követett el hibákat de ha tisztességes egyenlő küzdelemben kellett volna megméretni magukat akkor az ellenzék győzött volna.

2022. ápr. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
72%

Is-is.

Azért a Fidesznek is van néhány olyan megmozdulása, ami miatt lehet értük rajongani.

Az ellenzék ellen meg valljuk be nem volt nehéz hergelni, csak nézünk egy névsort: Vadai Ágnes, Gyurcsány, Dobrev, Kunhalmi, Jakab - ezek az ,,emberek" önmagukban elegek ahhoz, hogy az ellenzéket komolytalanná tegyék, ha ezek az emberek megszólalnak még az sem kell hogy a Fidesz ellenkampányt indítson.

2022. ápr. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
84%

4

Ha van választás, amit nem csaltak el, ez az, gyakorlatilag az össze helyen voltak megfigyelők, az összes biztosíték rendelkezésre állt, hogy ne tudja senki sem elcsalni.

2022. ápr. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
29%

A megfigyelők ki is mondták a verdiktet hogy a kormánypárt számos csalással befojásolta az eredményeket.

Akkor most miről beszélünk???

2022. ápr. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
35%

A kormánypártra!

Én rengeteg Fidesz szavazót ismerek, ők valami mellett szoktak szavazni, nem valami/ valaki ellen.

Az az ellenzéki szavazók privilégiuma ( lsd Orbánfóbia, mint állandó, gyógyíthatatlan kórság).

2022. ápr. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
73%

7# forrást tudsz adni??

Köszönöm...

2022. ápr. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
39%
7: Egyedül a baloldal törvénytelen SMS_kampányát lehet csalásnk nevezni.
2022. ápr. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!