Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Toroczkai Lászlónak milyen az...

Toroczkai Lászlónak milyen az angoltudása?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 7. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Tud angolul, de erős akcentusa van.Emiatt lehet fikázni, de elég butaság.Sokan beszélnek angolul erős akcentussal, attól még érthető amit mondanak.
2022. ápr. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Teljesen mindegy.
2022. ápr. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egész jól tud angolul, de szerintem ennek semmi jelentősége nincs jelenleg még.
2022. ápr. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Kell tudnia.Egy parlamentben levő pártvezetőtől elvárt.
2022. ápr. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Nem akarok ízléstelen lenni, de pl Karácsonyhoz képest ő profi angoltudással rendelkezik.:D
2022. ápr. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tud angolul! és tudom sokan mondják hogy "akcentussal beszél" és? nézzétek meg Macron hogy hogy beszél angolul (Franciaország elnöke) vagy hogy karigeri :DD na utána lehet fikázni...
2022. ápr. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Par eve Brittany Pettibone meglatogatta a hatart, es vele is beszelgetett (angolul), szoval te is meghallgathatod, szerinted milyen volt az angoltudasa 5 eve:

https://www.youtube.com/watch?v=LjWD4V-l4tA


Szerintem nem rossz, az akcentusa ellenere teljesen ertheto, nyelvtanilag is rendben van. Azota remelhetoleg tovabb fejlodott.

2022. ápr. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!