Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az bizonyítaná Karácsony...

Az bizonyítaná Karácsony angoltudását, hogy 19 másodperc előre begyakorolt szöveget elmondott?

Figyelt kérdés

A Telex címlapon hozta le, hogy 19 másodpercet angolul beszélt KariGeri. Akkor ezzel most már ki is mosdatták a "nyelvtudás hiánya" alól, vagy mi volt ezzel a céljuk?


[link]



2021. jún. 5. 14:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
Mondjon el egy verset
2021. jún. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
21%
Igen, ők így képzelik. :D Az jut erről eszembe, amikor turnéra indul egy előadó és az adott országban mindig az adott nyelven köszön/szól egy pár szót a közönségéhez, azok nagy örömére. Namost a fenti példa olyan, mintha a közönségben álló emberek ilyenkor benyalnák, hogy wow, az énekes akkor tényleg tud németül/magyarul/ukránul. :DD Telex, telex...akinek ők kampányolnak, az készülhet a bukásra.
2021. jún. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2021. jún. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
29%

Ez olyan mint Márki Zay USA külügyminiszteri fogadása


Fogadták őket az előcsarnokban a gondnokok...

2021. jún. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem nagyon értem, hogy mit ugrálnak annyira a Gregory nyelvtudásán. Én jobban aggódom a visszafizethetetlen kínai hitelek miatt, amiket a férfi nemi váladék vett fel, angol tudás ide vagy oda.
2021. jún. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
20%
#5. Igen, ez jó. De szerintem csak azért, mert amúgy fogalmad sincs a költségvetési nagyságrendekről (mint ahogy azoknak sem, akiket pl. a stadionokkal lehet egész nap hergelni). Mennyibe kerül a Fudan? Mennyi pénz megy el évente nyugdíjakra? Ha ezeket tudod, akkor vitatkozhatunk tovább is.
2021. jún. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%

Attól még ugyanúgy kidobott pénz a Fudan, és nem öt forint. A magyar adófizető kifizeti a Fudant úgy, hogy az kínai tulajdon lesz vendégoktatókkal, az adófizető honpolgár számára megfizethetetlen tandíjakkal, és még a lakhatási lehetőségei sem javulnak, ugyanis a diákvárost is befoglalja a kínai egyetem.

A stadionépítést felesleges idehozni, ugyanis nincs a kettő között párhuzam. Az egyfajta 21. századi New Deal. De azért vicces, hogy te akarod bírálni a vitaképességemet, amikor láthatóan nincs meg a műveltséged hozzá.

2021. jún. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
23%
#7. Kidobott pénz, jólvan papa. :D Nem is értem, hogy meri erőltetni a kormány, hát már leírta a gyakorin egy igazi szakértő, hogy mekkora hülyeség. :)
2021. jún. 6. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
Kell gumicsont a fieszeseknek. A lopásról el kell terelni a figyelmet valamivel, nemde?
2021. jún. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
15%
#9. Az pont nem a fideszeseknek gumicsont akkor.
2021. jún. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!