Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, mit gondoltok...

Fideszesek, mit gondoltok most, hogy a Fidesz is megszavazta az orosz gáz embargót és a közös fegyverszállítást Ukrajnának?

Figyelt kérdés
A választás előtt Orbán kijelentette, hogy ők ellenzik a fegyverszállítást és az orosz gáz embargót is elítélték, most meg pont az ellenkezőjét teszik amit mondanak... Nem érzitek, hogy egy kicsit nagyon át lettetek ejtve?

2022. ápr. 8. 07:17
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
40%
Forrás? Honnan veszel ilyen zödségeket? Nem csak a 444.hu kéne folyton olvasni ahol még mindig 12%-kal az ellenzék vezet XD
2022. ápr. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
73%

[link]


[link]


Nem csak az 444 írta meg... Ez van, el kell fogadni, hogy egyik nap még ez, másik nap már az.


A nemzetközi sajtótájékoztatón még azt mondta nemrég Orbán, hogy a rezsicsökkentés Paks2 által lesz / lehet megvédve. Ha nem hiszitek, nézzétek vissza.


Nos, ha leállítják a projektet, akkor nem lesz fincsi rezsicsökkentés megtartás XD

2022. ápr. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
73%

Ha ez igaz akkor nem lepődtem meg :DDDDDDDDDD

Behívó is jön akkor a keresztény demokrata rajongóknak,én csak nekik küldeném a behívót.

Forrás amúgy engem is érdekelne.

2022. ápr. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
67%

Ez csak a lipsi média szenzációhajhászása.

Az EP-ben szavazták meg, nem kötelező semelyik tagállamra nézve sem.

2022. ápr. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
12%

Nem hazudsz te véletlenül? Esetleg valami forrás?

Olvasom a libsi és a kormánypárti médiát is, valamelyik a kettő közük talán csak megemlítette volna.

2022. ápr. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
70%

Forrás: [link]


De előttem már linkelték is.

2022. ápr. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
83%

#6 Lol.. ezzel van teli a mai hír már a CNN is lehozta.:D


Akkor rossz helyeken tájékozódsz ha még nem láttad...

2022. ápr. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
30%
Bocs #15-ne írtam
2022. ápr. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
18%
Ja, hogy a 444. Komolyabb lap nem írta meg, mondjuk a Dörmögő Dömötör nem írta meg esetleg?
2022. ápr. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
84%

Gyerekek ez Európai Parlamenti határozat, melyet az Európai Tanácsban még el kellene ám fogadni, ott pedig megy majd a szkanderozás....

Ennek semmi jogi kötelező ér ereje egyenlőre NINCS!!!

2022. ápr. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!