Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, mit gondoltok...

Fideszesek, mit gondoltok most, hogy a Fidesz is megszavazta az orosz gáz embargót és a közös fegyverszállítást Ukrajnának?

Figyelt kérdés
A választás előtt Orbán kijelentette, hogy ők ellenzik a fegyverszállítást és az orosz gáz embargót is elítélték, most meg pont az ellenkezőjét teszik amit mondanak... Nem érzitek, hogy egy kicsit nagyon át lettetek ejtve?

2022. ápr. 8. 07:17
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
A Paks 2 leállításáról is azonnal döntött a kormány.. Szóval bedőltetek rendesen a kampány szövegnek, de nem baj, lesz ez még cudarabb is..;)
2022. ápr. 8. 07:24
 2/33 anonim ***** válasza:
27%

Klára-bocs Donáth Anna majd őket is elszámoltatja!


(Ezt nem én szoktam írni, de megtetszett)

2022. ápr. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
#2 Ez még most jelenleg jó vicc, csak pár hónap múlva amikor 1500Ft lesz egy kg kenyér, és 4000 Ft 1kg sertéscomb nehogy sírás legyen a vége.. 😎
2022. ápr. 8. 07:28
 4/33 anonim ***** válasza:
76%
A Óbán mindent jó csinál, ne sziggyad, me a Gyúcsán se vót jobb.
2022. ápr. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
35%

07:28


2# vagyok, tudom, sajnos gazdasági világválság várható…


Bródy itt már utalt a …

[link]

2022. ápr. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
59%
Megszavazta hogy vihessenek a többi országok, de mi ettől még nem fogunk. Minket ez nem kötelez. Jól csinálta, mert nem tett keresztbe a többi Eu országnak
2022. ápr. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
25%

Valszeg,van egy paktum az EU-val, hogy megszavazzák, cserébe ők nem b_szogatják a jogállamisági dolgok miatt.


Az EU pénzek fontosabbak nekik, minthogy a lakosság olcsón gázhoz jusson.Ez probléma.

2022. ápr. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
84%
Van valami forrás? Tegnap még azt olvastam, hogy Paks2 zavartalanul mehet tovább. Amúgy Vucic tegnap arról beszélt a szerb köztévében, hogy zsarolják az országát, így muszáj volt Oroszország ellen szavaznia. Ez egy ilyen játék.
2022. ápr. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
61%
Miért, másra számított valaki? Kell az EU pénz. Mit hittek a fideszes választók?
2022. ápr. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
78%
Honnan veszed, van erre forrás...
2022. ápr. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!