Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Külföldi barátaim azt szajkózz...

Külföldi barátaim azt szajkózzák, hogy Orbánnak el kellene ítélnie Putyin cselekedeteit, mit tudok válaszolni?

Figyelt kérdés
Nyilván hozzájuk is eljut egyfajta hír, de mégis mit tudok erre válaszolni? Már kicsit unom, hogy állandóan ez a téma.
2022. ápr. 8. 11:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
Mert szerinted a civilek tömeges mészárlása nem elítélendő?
2022. ápr. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Azt, hogy Magyarország már elítélte az orosz támadást, mégis hányszor kéne?
2022. ápr. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
Azt, hogy mi meg fogunk dögleni, ha nem veszünk az oroszoktól gázt.Ha ez nem elég érv, akkor ezek az emberek nem a barátaid.
2022. ápr. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
45%

Épelméjű ember el is ítéli.

Ehhez képest Orbi pszichiátriai gyógykezelet.

Ezt meséld el a haverjaidnak.

2022. ápr. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 XX.XX ***** válasza:
89%
azt hogy ha kint élnek, akkor mondják az ottani miniszterelnöknek hogy mit tegyen
2022. ápr. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Minden egyes nyilatkozatában elítéli Orbán az orosz aggressziót, sőt aggresszornak is nevezte Oroszországot a keddi sajtótájékoztatón.
2022. ápr. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Mutasd meg nekik hírekben, videón, hogy mi bizony elíteltük az agressziót, kiálltunk Ukrajna területi sérthetetlensége mellett, és maximálisan segítjük az ukrán menekülteket.

Emellett Magyarország békepárti, és mond meg a barátaidnak, hogy az ő vezetőik ne küldjenek fegyvert Ukrajnába, ne verjék a csalánt más f@szával, főleg, hogy más helyzetben vannak, mint mi, és ha lehet, akkor ne hergeljék Zelenszkijt, hanem menjenek és közvetitsenek a mielőbbi béke érdekében. Köszönöm.

2022. ápr. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi, én is ezzel szoktam érvelni, hogy ezt halljátok a hírekben, hogy "nem ítéli el", mert ezt akarják, hogy ezt halld. Tudván, hogy én sem tudom mi a teljes igazság, de én is úgy gondolom, hogy elítéli. Az energiafüggőséggel pedig én is tisztában vagyok, szoktam említeni.
2022. ápr. 8. 11:56
 9/15 anonim ***** válasza:
87%
Válaszold azt, hogy huzzák ki a fejüket az amcsi propagandából és nézzenek körül a világban.
2022. ápr. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Számomra külföldön még megdöbbentőbb, mennyire befolyásol mindenkit a média. Engem is, nekem sincs fingom sem a teljes igazságról. De amit hall XY egyik másik csatornán, azt elfogadja igazságként és hinti szerteszét.
2022. ápr. 8. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!