Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Puzsér...

Mi a véleményetek Puzsér Róbert Fidesz győzelemmel kapcsolatos írásáról?

Figyelt kérdés

Megjött Puzsér és nincs jó kedve.


[link]


Mi a véleményetek, egyetértetek vele?



2022. ápr. 8. 15:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
88%
2 Szerintem nem a vereségen lepődött meg mert már korábban is mondta hogy valószínűleg ellenzékben marad az ellenzék. Csak a vereség mértékében. Erre még Orbán Viktor se számított valószínűleg.
2022. ápr. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
88%

Azok az emberek, akikről ő azt állítja, hogy Orbán Viktorhoz akarnak tartozni és szeretnének minden hatalmat Orbán Viktoron belül tartani, valójában a szavazásra jogosultak 38%-át teszik ki, tehát nemhogy nem "a magyarságot", de még csak a magyarok többségét sem. Megértem, hogy ezek után reménytelennek érzi a kormány/rendszer leváltását (én is), de szükségtelen úgy tennie, mintha kisebbségben lenne az elégedetlenségével. Valamint én igenis problémának látom, hogy a választási rendszer lehetővé teszi, hogy 199 mandátumból egyetlen párt (legyen az bármelyik) felvehessen 99-nél többet. Nem vagyok az egypártrendszer híve.

Az értékrendjével, a letargiájával tudok azonosulni, mindig is tudtam, de mivel más még nem tette, ezeket le akartam írni.

2022. ápr. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
21%

Az, hogy pont olyan ostoba mint volt

Nagyjából bármilyen témáròl előre meg lehet mondani, mit fog nyilatkozni, annyira sekélyes, felszínes, közhelyes és műveletlen

A politikához meg hìresen nem ért

Amit mond, az általában sosem úgy van

Ha valakit meg elkezd ajnározni, az szinte garantáltan megbukik

Ez lett minden eddigi olyan párt sorsa

Én ha politikus lennék, kifejezetten kérném, hogy lehetőleg kerüljön tőlem minél messzebbre

2022. ápr. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez szuperképesség akkor. Én ennek tudatában Puzsér helyében rögtön orbánt kezdeném ajnározni ahogy csak tudom.
2022. ápr. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!