Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar nép gyűlöli a demokrá...

A magyar nép gyűlöli a demokráciát?

Figyelt kérdés

A magyar imádta a rákosi, kádár rendszert. Volt rendszerváltás, megpróbálták az országot a demokrácia útjára terelni, de a nép vissza sírja a régi szép időket és vissza szavazza az autokrata rendszert. 12 éve van immár egypártrendszer és úgy néz ki, ez is marad.

A magyar tényleg ennyire rühelli a demokráciát, ennek a népnek mindenképp a kádári minta kell?


2022. ápr. 9. 00:50
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
67%
20: Hát értelmes kérdésekről kell kiírni népszavazást és akkor érvényes lesz!
2022. ápr. 9. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
35%

Miért olyan nehéz elfogadni, hogy a többség nem akarta ezt az összefosás hülyeséget? Indult volna külön a Jobbik, DK, LMP stb lehet jobb eredményük lett volna.

Egyszerűen gyurcsanyra sokan semmiképp sem szavaznak.

2022. ápr. 9. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
33%

"A magyar nép gyűlöli a demokráciát?"

NEM.

a baloldal gyűlöli a demokráciát!!

ha nem ők nyernek nincs demokrácia.


a demokrata elismeri a többség akaratát,

2022. ápr. 9. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
67%

Miért a fidesz tehet róla, hogy balf.asz az ellenzék ?


"NEM KÉTHARMADNYIAN SZERETIK A NARANCSOT, HANEM ILYEN SOKAN UTÁLTÁK A MOSLÉKOT."

Schiffer András


Lengyel Lászlóval is volt egy interjú a Klubrádióban. Érdemes meghallgatni meghallgani több baloldali elemző véleményét.

Érdekeseket mondanak.

2022. ápr. 9. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
76%

Hát nagyon úgy néz ki. Emlékszem, hogy ugattak a zemberek 2006-2010 közt, hogy mindenki menjen dóóóógozni. Aztán jött a Vezírezrede-ellenaltábornagy uruk, és parancsolójuk, az pl.: megvonta a rokisok nagy részétől a manikát, már nem ugatott annyira a nép. Azonban ugye nemrég bevezette a különboző kedvezményeket pl.: a pulyásoknak, az ótókaavásárlást, stb.-t, máris szimpi lett megint az égtelen nagy infláció mellett is.


Nem 8 ez a társadalom, tutira.

2022. ápr. 9. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
54%

"12 éve van immár egypártrendszer és úgy néz ki, ez is marad."


Csak érteném, a választások előtt miért kampányol annyi párt? És most is hogyan tudott összefogni 6 párt, ha csak egy van?

2022. ápr. 9. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
73%

Hiába irod nekik.

Nekik az a diktatúra ha nem ők nyernek.

2022. ápr. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
18%
18-as: Amúgy ne zavarjon, de a "dübörög a gazdaság" az a Gyurcsány kormány szlogenje volt.
2022. ápr. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
70%

A magyar nép egyszerűen nem tudja hogy milyen a demokrácia, emellett egy ostoba nép, legalábbis egy jó része.


Ez látszik a történelmünkből, főleg az elmúlt százhúsz év történelméből.


Márai [link]


Ady is írd róla: [link]

2022. ápr. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
76%

Én az olyan "demokráciát" nem szeretem, amelyben mindenben, mindenki irányába csak nekem kötelességem (!) egyoldalúan) megfelelni, amikor mindig mások próbálják megmondani, levezényelni, hogy nekem mi lehet az egyetlen "jó", amikor természetes, elfogadott, sőt, támogatott életszemlélet lehet, hogy mások csak az én káromra képesek kiteljesedni, "boldogulni"!

Sok ember számára szembe megy minden logikával ez a gondolkodás, de ez engem nem fog megváltoztatni!

2022. ápr. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!