Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapestiek! Titeket nem...

Budapestiek! Titeket nem zavar, hogy Karigeri a buszsávban mehet végig a városon, amíg ti a dugóban álltok?

Figyelt kérdés
Nem lenne jobb Peti, aki nem sanyargatja a melósokat?

2022. ápr. 12. 10:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
68%
#8, én vegyesen utazom, autóval és BKV-val is. A metrópótló buszok és néhány egyéb járat ugyanúgy képesek egyhelyben totyorogni, mint az autók. Gyűlölöm. Egyedül a villamos ér valamit, a HÉV és a metró.
2022. ápr. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
51%

Egyrészt ő sem mehet, másrészt az a rendőrség hibája is, hogy RENGETEGEN használják jogtalanul a buszsávot, mégis csak a töredékét büntetik, így nincs visszaszorítva. Sokkal több közúti ellenőrzésre és civil járőrözésre lenne szükség, hogy ennek elejét vegyük. Az, hogy eggyel több vagy kevesebb autó van abban a buszsávban, már tulajdonképpen tökmindegy.

De ami nekem pl. hatalmas pozitívum, hogy az embereket sokkal jobban bevonják a döntéshozatalba, rengeteg dokumentum elérhető online, sokkal több véleménynyilvánítási lehetőség van, stb. Átláthatóbb a város működése, és kevésbé érzik azt a lakók, hogy mindenben a fejük felett döntenek. Szóval szerintem jó irányba halad a városvezetés, függetlenül attól, hogy Karácsony sofőrje megy-e buszsávban vagy sem.

2022. ápr. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
89%
Tény, vannak problémás vonalak busszal is, amerre én járok, ott az esetek többségében a kritikus szakaszon azért jól lehet haladni, a többi meg nem kritikus. Természetesen bárhol lehet nem tervezett fennakadás.
2022. ápr. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
24%
Előbb-utóbb csak kiszór egy szemfüles sofőr pár marék jancsi szöget, amikor éppen játssza a janit ez képmutató görény...
2022. ápr. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
74%
Nem zavar. Engem csak az zavarna ha J.Petya a buszsávban enné a parizres zsömijét.
2022. ápr. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
75%
Gyertek Debrecenbe! Itt sokkal nagyobb dugók vannak, pedig fideszes a polgármester.
2022. ápr. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!