Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem zavar, hogy a fidesz...

Nem zavar, hogy a fidesz megmondja kit nem szabad szeretni? A szerelem lehessen szabad, nem?

Figyelt kérdés
Álljunk ki az igazságért! LE az ostobasággal,a gyűlölködéssel.
2022. márc. 31. 10:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem hinném hogy bárkit befolyásolni tudnak a magánéletben, az érzelmeiben. Ha mégis, hát megérdemli.
2022. márc. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Max a pártkatonáknak mondja meg, de kicsit "kampányszagú" ez a kérdés. Amúgy igen, szabadnak kellene lennie.


Ennek ellenére mindkét oldal hajtogatja a saját álláspontját, ami a Fidesz és a jobboldaliak részéről homofóbia, a másik oldal pedig mindent megmorog amiből ez kimarad, mert "nem szabad kimaradnia", és ráerőlteti az emberre a sajátját, pontosan úgy, ahogy az általa kritizált politikai oldal teszi.


Kicsit olyan ez, mint a modern művészet, ami valahogy "szabad", de közben mégsem, mert ha a művészi karnak nem tetszik, amit művelsz, akkor "az már nem művészet" - mondják ezt a tolerancia, az elfogadás meg a többi süket duma nevibe, ami nem több, mint szépen hangzó lózung. Sajnos.

2022. márc. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
A fidesz önmagában zavar, pusztán attól a ténytől is, hogy létezik.
2022. márc. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

3.


Ha lesz normális ellenzék, rögtön el fog tűnni, mert alapból nem jó. Az a baj, hogy erre +10 éve hiába vár mindenki. Nincs "új" ellenzék, csak a régi áll össze ilyen-olyan kombinációkká, a kb. újakat pedig gyorsan asszimilálják a régiek mentalitás és viselkedés terén is.

2022. márc. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

#4

Nem vagyok én sem elégedett az ellenzékkel, sokszor fogtam a fejem az elmúlt évben, hogy mennyire szétbarmolják a saját esélyeiket bizonyos dologgal. Ennek ellenére jobban gyűlölöm a most hatalmon lévő csűrhét és keserű szájízzel ugyan, de arra fogom leadni a szavazatom, aki a legnagyobb eséllyel váltja le őket. Ha más érvem nem is lenne mellettük, az még mindig ott van, hogy ennyi év után kell a vérfrissítés. Amerikában sem maradhat ugyanaz a fószer túl sokáig a helyén, még akkor sem, ha jól kormányoz. Ez is már kezd unalmas lenni. Eltelt egy évtized, ideje váltani. Főleg úgy, hogy ilyen szájbabaszott nyomorultak ráadásul

2022. márc. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%

5.


Hasonlóan vagyok, csak én nem szegem meg a saját elveim és egy olyan formációra szavazok, amivel hellyel-közzel egyetértek, ami nem a kormány és nem a baloldali tömb. Amelyre szavazok, nem fog nyerni, de ha bejut akkor onnantól legalább gyengül a két régi banda. Legjobb lenne mindkettőt kiseperni, de nincsenek illúzióim, a birkák ezt a kettőt fogják az első sorba segíteni.


Legnagyobb vereség, ha csak ez a kettő jut be. Akkor vége az országnak, állandósulhat a kétpártrendszer, ami az amcsiknál még elműködget, de itt nem fog. Különösen nagyot szopunk, ha egyik se képes önállóan kormányt alakítani. Egy háborús szomszéddal, száguldó inflációval, általános aszállyal és várható termékhiányokkal megspékelt évbe még egy 2-3 választás kellene, amíg valamelyik nem nyer. Digóéknál elmegy ez pl, de az itteni gazdaság nem fogja ezt bírni.


De az elveimet nem adom fel, sosem szavaztam se a Fideszre, se régi baloldali pártokra. Ez most sem változik.

2022. márc. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Erdicus, új ellenzék nem fog a semmiből teremni, ahhoz a társadalomnak is változnia kell. Amíg a dk a legnépszerűbb ellenzéki párt, addig nincs miről beszélni. Abban bízhatunk csúnyán mondva, hogy kihal a régi rendszerben szocializálódott réteg és jön egy generációs vérfrissítés egy viszonylag nagy tömegben, akiknek igényük lesz új képviselőkre. Az elmúlt 12 évnyi morális és társadalmi rombolásnak a következményei egyelőre beláthatatlanok.
2022. márc. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
26%
Nem vettem észre, hogy akárcsak egy szóval is beleszólt volna a Fidesz abba, hogy kut lehet szeretni.
2022. márc. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#8

Szar lehet vaknak és hülyének lenni egyszerre. Remélem, azért legalább az egyikre kapsz valami támogatást.

2022. márc. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
A fidesz mondjon amit csak akar... Majd én eldöntöm, hogy kit fogok szeretni. :)))
2022. márc. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!