Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Libsik! Ha olyan pocsék...

Libsik! Ha olyan pocsék Magyarország, akkor már az ünnepek előtt 2 nappal miért vannak dugig a bevásárlóközpontok parkolói?

Figyelt kérdés

Pedig nagypéntek csak pénteken lesz, addig még van bő 2 nap bevásárolni, de már most olyan tömeg volt, hogy alig találtam helyet.


Debrecen, Mikepércsi út Tesco.


Ja azt meg mondanom sem kell, hogy minden harmadik autó egy +15 milliós új SUV (+ sok Alfa/BMW/Lexus) a többi is inkább pár éves kisautó.

És a magyargyűlölő ballibsik ebből az országból akarnak lelépni, hogy nem lehet megélni és nem lehet jövőt tervezni.


Halló, ott van pl. a CSOK, ja és tanulni is nem ártott volna. Debrecenben most toboroznak mérnököket/IT-sokat a Semcorp-hoz, Vitesco-hoz meg BMW-hez.


Akkor kérdezem, hol itt a csóróság amitől annyira félnek, hogy tömegesen terveznek lelépni az országból? Mi itt a baj ebben az országban kérem szépen? De halál komoly a kérdésem mielőtt valaki megvádol trollkodással, esküszöm nem értem.



2022. ápr. 13. 18:03
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
25%
Nem ilyen okok miatt akarnak lelépni, hanem mert nincs szabad drogozás, ratyiházasság, transzulás, meg női kvóta.
2022. ápr. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
7%
Mert félünk, hogy éhenhalunk
2022. ápr. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
76%

Én konkrétan nem tudom hova tenni a pénzt, az egyik szobába szoktam beönteni, aztán heti egyszer átforgatom vasvillával, hogy ne penészesedjen meg.


Aki vesztes, mehet bárhova, mindenhol az lesz. Azért nem mennek el, csak a duma van.

2022. ápr. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
80%
Te most idejöttél kötekedni?:D ússzál tovább!
2022. ápr. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
82%
Akkor most mindenki költözzön Debrecenbe, és legyen IT mérnők, ha van érzéke hozzá, ha nincs. És képzeld el tanultam, minden féle állami segítség nélkül önköltségesen, két munka mellet, de szarhatok a diplomámra. Gondolom te is ilyen körülmények között tanultál.
2022. ápr. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
94%

Egy kérdés: miért kell magyargyülölő ballibsizni? Második kérdés: ha egy Fidesz szavazó kap egy jó lehetőséget külföldön, amit elfogad, automatikus liberálissá változik? Harmadik kérdés: mit foglalkozol mások siralmával? Negyedik kérdés: az jobb lenne, ha az lenne, mint a rendszerváltás előtt, hogy nem mehetnek el a másként gondolkodók?


És végül egy megjegyzés, attól mert tele van csütörtök délután a Tesco, nehogy azt hidd, hogy ott mindenki full pénzes. Jellemzően a Tescoban, és a többi nyugati multiban jóval olcsóbban be tudsz bevásárolni, mint egy coopban vagy egy kisboltban. Tehát ebből messze menő következtetést ne vonj le!


És még egy megjegyzés, lehet hogy sokaknak frankó drága kocsija van, de a többség lízingeli, és a havi törlesztő a bére harmadát alsóhangon elviszi. Az, hogy valaki egy Lexust azonnal megvegyen 20 millióért, nagyon gazdagnak kell lenni. Ja, és a lízingen túl ezeket az új verdákat elég költséges üzemeltetni, tehát az is von el pénzt. Tehát ebből se vonj le messze menő következtetést!


Nem kell ez demagóg duma, hogy "bezzegteleateszkóóáudival", mert mindent kontextussal együtt kell nézni.


Privet, brat!

2022. ápr. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
93%
Vagy épp te is valamilyen generációs ember lehetsz, nagypapa ügyvéd volt, apuka ügyvéd volt a kommunista rendszerbe, és hogy hogy nem te is ügyvéd lettél?
2022. ápr. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
25%
A liberalizmus mai értelmezése rettenetes. Beteg, degenerált ideológia.
2022. ápr. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
92%

Mérnők, mellet?


Linkeld már be a diplomáid srác, mert a helyesírásod alapján az sem hihető, h az elemit elvégezted. Nos?

2022. ápr. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
12%
És természetellenes ideológia
2022. ápr. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!