Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sokszor rosszul vagyok attól,...

Sokszor rosszul vagyok attól, ha emberek közé kell mennem (pl. bolt, bevásárlóközpont, vagy akár csak az utca). Ez miért lehet?

Figyelt kérdés
Sokszor egyszerűen rosszul leszek az emberektől. Rosszindulatot, meg nem értést, lenézést érzek. Nem tudom pontosan kifejezni, de valami nagyon rosszat érzek a levegőben, ami nem mindig manifesztálódik tettekbe, de ott van mégis (frusztráció, közöny, bunkóság). Vagy ez csak a magyar valóság? Ilyen a közhangulat?

2022. jan. 4. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem fogalmazzuk így meg mint te most, de szerintem mindannyian érezzük ha vmi nem jó. Mindenkinek volt már szerintem olyan élménye, hogy belépett egy helyiségbe-(bárhova) azt érezte menekülne onnét, vagy épp az ellenkezőjét, "itt nagyon jó lenni" . Nem foglalkoztat ez a gondolat nagyon senkit, vagy marad -ha jó- vagy elmegy onnét -ha rossz- de nem gondolnak bele miért is érezték ezt. A mostani covid helyzetben az embere többnyire stresszesek-búval baxottak-negatívak. Ezt simán érezheted és semmi rossz nincs abban, hogy baromira nincs kedved per pill ilyen emberek között lenned . De én bízom benne, hogy lassan vége lesz ennek és az emberek végre újra tudnak nyugalomban-boldogságban élni.
2022. jan. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézz utánna empath angolul.magyar oldalakon nem kerestem rá.tiktokon is sok ilyen topic van. Empath vagy.kulonbozo technikák vannak,hogyan véd meg magad a káros rezgesektol.érzed a többi embert és át is veszed a hangulatukat.eleg komplex dolog , többféle empath van. Elég nehéz élet feladat,olvass kutass nézz videókat.nagy áldás is, de nehéz cipelni ezt a képességet.
2022. jan. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, és a munkám miatt sajnos rengetegszer érzem ezt. Nem lenne kedved ezt priviben megbeszélni?
2022. jan. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanulságos válaszokat!
2022. jan. 11. 10:39
 5/5 A kérdező kommentje:
14:48 de persze, beszéljük meg!
2022. jan. 11. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!