Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet, hogy azért kapott ki...

Lehet, hogy azért kapott ki az összefogás, mert "Analfabéták, alkoholisták, marhák a vidéki emberek"?

Figyelt kérdés

"a Bajnai Gordon-féle 20K22 szavazatszámlálói tettek közzé a választás után. Legtöbbször analfabétának, alkoholistának és önálló akarat nélküli zombiknak állították be a vidékieket,.."


" a vidékieket, primitívnek, ostobának és tudatlannak "


"Már az eskütétel alkalmával többször körbejártam a falut – Gyöngyösoroszit –, és rossz érzésem volt. Szerintem az 1500 fős település nagyjából 60 százaléka roma. (...) Szóval attól féltem, hogy ezeknek az embereknek fogalmuk sincs arról, hogy miről fogunk szavazni"


" a 20K22 Valéria nevű delegáltja, aki annak ellenére nevezte analfabétának a falu nagy részét, hogy a szeme láttára írták alá a regisztrációs íveket.


„Beterelték őket, mint a marhákat"

A nő szerint sokan nem tudták elolvasni a szavazólapokat, amelyet „értelmezni aztán végképp nem voltak képesek". Az aktivista emellett még állatokhoz is hasonlította az urnákhoz járulókat: „Amikor végre meghallották a Fidesz nevét, felcsillant a szemük, mentek és behúzták az x-et a szavazófülkében. Az volt az érzésem, hogy beterelték őket – bocsánat a kifejezésért –, mint a marhákat, mert csoportokban jöttek és felmondták az állami rádió és televízió hazugságait.""


„nagyon sok fiatal, életerős férfi szellemileg visszamaradott vagy teljesen önállótlan volt. Az általános képlet az volt, hogy egy erőteljes nő és egy bárgyú, összetört férfi jött szavazni, s a nő irányította a férjét".


Lehetséges lenne [link] ?



2022. ápr. 15. 13:53
A kérdező szavazást indított:
igen
talán
Nem.
43 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%
Nem, de megjegyzik, ki mit mondott rájuk.
2022. ápr. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%
Ember, lépjél már túl ezen a f@szságon!
2022. ápr. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
81%
Öszintén, ha te külhoni magyar lennél. Szavaznál a DK-ra?
2022. ápr. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
76%
Ezért meg mert nem látnak tovább pestnél.
2022. ápr. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
74%

Vidéki vagyok. Vidéken jártam középsuliben és vidéken járok egyetemre is. Nagyon fura ezt leírni, hogy vidéki egyetem, mert régió központ, de minden vidék ami nem pest...

Itt a falumban mindenki szidja a fideszt, váncogva vagy örömmel, de mindenki hajtogatta, hogy az ellenzékre kell szavazni, mert ettől bármi jobb lehet már.

Volt középiskolai barátaim és azok rokonai, ismerősei is ellenzékiek.

Egyetemen is mást se hallottam egész nap, csak menni kell és szavazni az összefogásra. Ha akarunk itthon dolgozni, ha akarjuk, hogy jövőnk legyen itt, akkor nem nyerhet megint a fidesz. Bármerre léptem vidéken és kaptam el pár szót a politikáról csak azt hangoztatták, hogy a fidesznek bizony itt nincs helye már. Nincs nyugdíj, nincs értéke a pénznek, csak infláció van. Az egész életed ledolgozod és apróval szúrják ki a szemed....

Nem tudom mi volt ez a választás.

2022. ápr. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
82%
MZP a tegnapi orbán-tv interjúban mindent elmondott, hazudtak, hazudtak, hazudtak.
2022. ápr. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
33%
5: a frusztrált lúzerek mindig hangosabbak, mint a csendes, sikeres többség.
2022. ápr. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
66%

3

Külhoniként éppen senkire nem szavaznék. A magyarok sem szavaznak a román választásokon.

2022. ápr. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
53%

7!


Nem 5-ös vagyok , de nézzél már meg egy videéki átlag fideszest! Szerinted ők csendes sikeresek??

2022. ápr. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 árokpart ***** válasza:
55%
Vidéki vagyok sőt egy faluban élek, diplomás vagyok és ennek ellenére a Fideszre szavaztam. Sőt még a faluban lévő tanárok közül is többen és egy idős ügyved is. Akkor ők is analfabéták lennének?
2022. ápr. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!