Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem az Ellenzéki Összefo...

Miért nem az Ellenzéki Összefogásra szavaztak a fiatalok?

Figyelt kérdés

Nem lenne jobb egy nyugatias , befogadó, liberális országot építeni ahol mindenkit elfogadunk és mindenki szabad?


Tényleg megvásárolható a nép az adókedvezményekkel és a családtámogatással miközben tiporják az LMBTQ emberek és a muszlim/afrikai migránsok jogait?


2022. ápr. 14. 21:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%
Én nem ismerek egyetlen olyan fiatalt se aki fideszre szavazott volna, de én Budapesti vagyok...
2022. ápr. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
68%
De. Épp ezért rájuk is szavaztunk.
2022. ápr. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
64%
Egyetemen akik csoporttársaim mindenki az ellenzékre szavazott. Hogy miért?? Szeretnének itthon dolgozni. Így viszont beszélik, hogy menni kéne. Tényleg nem tudom ki szavazott a fideszre.
2022. ápr. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
35%
Éppen ezek miattva dokgok miatt nem szavaztak oda."befogadó, liberális"
2022. ápr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
34%
A háborús ijeszgetés jött most be a fidesznek és szavaztak oda olyanok is akik alapesetben okadnak a fidesz féle arroganciától és önkénytől.
2022. ápr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
70%
Én is és minden fiatal ismerősöm vagy az összefogásra szavazott, vagy el sem ment. Én fideszes választókerületben élek, de egyetlen egy fiatalt sem ismerek aki a fideszre szavazott vagy velük szimpatizál. Inkább a középkorúak és az idősebbek fideszesek, akik már megszokták ezt a rendszert, és ha nem is tetszik nekik, váltani akkor sem akarnak, mert félnek a bizonytalantól.
2022. ápr. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
68%
Nem gondolják hogy DK-s őslények fogják elhozni azt szebb jövőt amit várnak, ezek a képviselőjelöltek ugyanolyan korruptak lennének mint a fideszesek. Jelenleg ebben egy dolog akadályozza meg őket, az hogy nekik most zárva vannak a pénzcsapok.
2022. ápr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
37%
Melyik LMBTQ-személy jogait tiporja a kormány? Egyet Mondj! Alföldiét? Ungár Péterét? Lakner Zoltánét? Ők nem mondják. Nem szeretik a kormányt, de a jogaik tiprásáról még ők sem beszélnek (mivel semmi ilyesmi nem történik). Szerencsére a muszlim/afrikai migránsokat távol tartja a kormány. Ahmed H.-ról talán már hallottál, vagy láttad a határkerítésnél a rendőrökre támadó és az autójukat létrával megrongáló illegális migránsokat. Vagy arról az agán migránsról is hallottál, aki megerőszakolt egy magyar nőt Budapest belvárosában. Nekik akarsz jogokat adni? Ha ennyire túlbuzog benned a humanitárius segíteni akarás, küldj adományokat az ukrán menekülteknek (ők valóban a háború elől menekülnek, papírokkal, az első biztonságos országba érkeznek (és nem akarnak 6-7 határt átlépve mind Németotszágba menni) és senkit nem bántanak, nem terrorizálnak.
2022. ápr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
66%

"Nem lenne jobb egy nyugatias , befogadó, liberális országot építeni ahol mindenkit elfogadunk és mindenki szabad?"


Nem.


"Tényleg megvásárolható a nép az adókedvezményekkel és a családtámogatással miközben tiporják az LMBTQ emberek és a muszlim/afrikai migránsok jogait?"


Igen.

2022. ápr. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 mindentudó99 ***** válasza:
61%
Igen az emberek tényleg megvásárolhatóak. De most komolyan mi meglepő van azon ha valaki arra szavaz aki alatt jobban él? Ez a természetes. Az meg hogy pl a transzneműeknek külön wc-legyen az átlagembert abszolút nem érdekli. Te meg próbálj a jogaidért harcolni egy muszlim országban ahol adott esetben a mai napig a nők nem tanulhatnak és egyéb joguk sincs. Az embereket ezek a dolgok nem igazán érdeklik. De csak mellékesen megjegyezném bármely arab ember jöhet ide papirokkal legálisan dolgozni. Pl több ilyen orvost ismerek. Szerintem egy tisztességesen dolgozó arab munkavállalónak ugyan olyan jogai vannak mint bárki másnak.
2022. ápr. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!