Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A transzlobbi a választásokkal...

A transzlobbi a választásokkal kimúlt?

Figyelt kérdés
Itthon nem kell már félni attól, hogy férfiak verik tönkre a női úszómezőnyt?

2022. ápr. 15. 20:03
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
#9: pontosítsunk: a nyugati világ megy erre, azon kívül pedig van még pár milliárd ember a bolygón. És ha ez a nyugat, akkor én nem akarok nyugatra tartzoni, és jelen helyzetben a magyarok nagy része sem.
2022. ápr. 15. 20:15
 12/30 anonim ***** válasza:
84%
Olyan mintha azt mondanád a föld lapos, ez a múlt a transzoké a jövő.
2022. ápr. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
20%
A másságot el kell fogadni ez a demokrácia, ha nem tetszik menj Koreába.
2022. ápr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
47%

#10 Egyik mondatod sem igaz. A WHO egyértelműen állást foglalt amellett, hogy a transzneműséget kivegyék a mentális betegségek közül.

[link]

[link]

(A két cikk lényegében ugyanaz, de kettőt küldök, hogy ne hidd azt, hogy elfogult vagyok)


A második mondatodra meg:


Ez mondjuk amerikai, de az alacsony százalékkal rendelkező államokban is nagyobb százalékban találhatók transznemű emberek.

[link]

Várom a te statisztikádat, fogalmam sincs azt a 0.06%-ot hol találtad.

2022. ápr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom miért zavar ez téged? Ma már szavazhatnak a nők is, vezethetnek autót is, a feketéknek sem kell elkülönítve utazniuk a buszon. A melegeket sem szokás péppé verni. Ha neked ez nem tetszik költözz Iránba.
2022. ápr. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
43%
Miért, eddig volt? Én mindig csak a fideszes elmebetegeket hallottam ebben a témában megszólalni, aztán mások legfeljebb reagáltak rájuk.
2022. ápr. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
77%
Majd elköltöznek nyugatra a transzok, ha nem tetszik nekik a rendszer.
2022. ápr. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
10%

"a haladás ide is elér"


Szokták mondani, hogy már a rómaiaknál jelen volt a transzneműség és a homoszexualitás. Nos, egyesek pont olyan hülyék akarnak lenni, mint egy lehanyatlott birodalom gyűlölt képviselői. Ez ugyan haladás, csak éppen visszafelé!

2022. ápr. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
24%
Senki nem foglalkozna velük ha nem reklámoznák magukat.
2022. ápr. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
33%
Azon már rég túl van az orvostudomány, hogy ez betegség lenne. Persze ha orbán és az egyház azt mondja, akkor már mindjárt úgy is lesz, főleg, ha te is azt mondod. :)
2022. ápr. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!