Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek se fedjem fel...

Szerintetek se fedjem fel azt, hogy neonáci vagyok?

Figyelt kérdés
Ha valaki megkérdezi, hogy melyik pártra szavaztam csak annyit mondok, hogy Mi Hazánk. Ha megkérdezik, hogy miért, akkor azt mondom, hogy az oltás miatt, de valójában neonáci vagyok. Szoktam karlendíteni otthon rendszeresen, bömböltetem a német katonai zenéket. Amúgy csak a legjobb barátom tudja, hogy az vagyok.

2022. ápr. 15. 23:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
55%
Megkérdezed hogy fel fedd e egy olyan oldalon amit naponta százezrek látogatnak mit ne mondjak jó szarul titkolod
2022. okt. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 kupicalajos válasza:
38%
Eggyik héten mikor elmentünk egyetemi osztálytársakkal ünnepelni egy kis kocsmába, neonácik jöttek oda pattogni mert piros a cipőfűzőm és a "Nem tűrjük ám meg a te fajtádat errefelé te anarcsicska! hahaha!" szöveggel jöttek meg mutogatták a nyilas karszallagukat.Tényleg ilyenekkel akarsz keveredni?
2022. dec. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Amúgy elmondanám neked, te kis csíra, h már régóta nem menő a nácinak lenni.
2023. febr. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!