Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A 2026-os kormányváltás...

A 2026-os kormányváltás esélyeinek növelése szempontjából kire érdemes szavazni a 2024-es EP-választáson?

Figyelt kérdés
Ebben az ellenzéki struktúrában kiderült, hogy nem győzhető le a Fidesz, ezért nagy változások várhatók az ellenzéki oldalon.

2022. ápr. 17. 09:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
63%

#10

Nem tűntek el a jobbikos szavazók, ott vannak a Mi Hazánkban és a Fideszben. Tudomásul kell venni, hogy azok a szavazók, akiket a Gyurcsány-ellenességgel fogtak meg, azokat el is kergették szépen ezzel az összefogósdival. Jobban jártak volna, ha kimaradnak.

Azzal nem értek egyet, hogy a régi balos szavazótábor megvan. Nincsenek meg. Most 6 párt ért el összesen harmincvalahány százalékot, pár választással ezelőtt viszont önmagában (!) ért el ennyit az MSZP. Ez órási visszaesés.

Abban egyetértek, hogy nagy megújulásra van szükség. Azzal kell kezdeni, hogy a Jobbikot, MSZP-t, DK-t ki kell vágni, mert vállalhatatlanok. Talán az LMP az, amelyik még vállalható. Abban bízok, hogy a Momentum összeszedi magát, kimászik ebből a hányásból, és megerősödik. Ők most nagyjából középen vannak, de muszáj eltolódjanak kicsivel jobbra, mert mint látjuk, a magyar társadalom többsége jobboldali. El kell kezdjenek több nemzeti érzelmet, több hazához kötődést bevinni a politikájukba. Igenis fel kell venni a balos elit ellen a kesztyűt, és meg kell semmisíteni Gyurcsányék holdudvarát Bajnaistul, mindenestül. Soha nem volt még ekkora szükség egy fiatalos, vérfrissített ellenzékre, mint ma. Én szurkolok a Momentumnak.

2022. ápr. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
32%

10#es vagyok.. Igen, az ellenzéknek gyökeresen meg kéne újulni, és egy pártot alkotnia.

Ez lehetne egy alternatíva a Fidesszel szemben.


Nem értem miért kellett engem lepontozni? Mert azt írtam, hogy a Mi hazánk sosem fog kormányozni? Mert ez az igazság? Képtelenek lesznek valaha is a Virradat programot megvalósítani.....egy ilyen szélsőséges,radikális párt nem lehet kormányzó erő.. Na meg a program, azt kB. 12-14 éves koromban még tudtam is volna támogatni, az ilyen földtől elrugaszkodott hulyesegeket, de aztán kinőttem volna. Szerintem ertelmesebbjei kinovik 18 éves korukra ezt az irányt, a hülyék meg örökre ezen a szinten maradnak.

2022. ápr. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
30%
Már megint lepontoztak a hülye Mi hazankos náci gyökerek XD, tipik falusi, dél bacs kiskuni, Nógrádi taplok. Toroczkait meg nagyon fejbe kéne már lőni XD, úgy, ahogy Hitlert kellett volna 39'ben
2022. ápr. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Kezdőőődiiiik!

Akkor azt hiszem, én kérek egy kávét! :)))

2022. jún. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!